Balloon Enjoyment in Ankara! V Keçiörenu nebude létat

Vychutnávání balónů v Ankaře nezůstane létající kecioren
Vychutnávání balónů v Ankaře nezůstane létající kecioren

Obec Keçiören podepsala první den v Ankaře v první den Eid al-Adha a řekl: "Jste připraveni létat v Ankaře?" uspořádal akci pod jménem. Starosta města Keçiören Turgut Altınok hovořil s účastníky akce a řekl: „Nejsme jen z hlediska služeb, ale také ve vzduchu. Náměstí Republiky je také ve vzduchu, v místě, které nabízí příležitost zřídit Esztergomský hrad v Ankaře, a naše lanovka také poskytuje možnost cestovat po trase, což poskytuje příležitost vidět mnoho míst v Ankaře. Naše nová služba, horkovzdušný balón, nabízí našim občanům veškerou krásu země a oblohy. “

PRVNÍ LET PŘEDLOŽENÝ ALTINOKEM


Obec Keçiören přivedla obyvatele Ankary a obyvatele Keçiören s balónem na volném prostranství na trase Fatih Avenue. Tato akce, která nabízí adrenalinovým nadšencům příležitost sledovat ze vzduchu Ankaru a Keçiören, udělala první let s rodinou rodiny Keçiörenů starosty Turguta Altınoka. Akce se zúčastnil prezident strany AK Ke Keiören Zafer Çoktan, jakož i zástupci politických stran a nevládních organizací.

Starosta Altınok, který pozdravil zúčastněné občany u vchodu do prostoru události, poblahopřál kurbanskému svátku občanů v jeho projevu na pódiu. Altınok řekl: „Žádám svého nejvyššího Pána, aby svátek Požehnané oběti přinesl islámskému světu a celému lidstvu dobro a krásu. Nyní máme hostinu s Kovidli (Kovid-19). Doufám, že náš národ i celé lidstvo budou zachráněny co nejdříve tím, že ukážou potřebnou péči z tohoto problému.

"V Turecku MĚSTSKÉ PŘÍLEŽITOSTI VYROBILI PRVNÍ VĚŽ KONSTRUKCE WE"

Altınok ve svém projevu rovněž zdůraznil, že Keçören je oblast známá svými prvními službami a řekla: „Když uděláme náš okresní lanovku,„ Bude ve městě lanovka? “ říkali. Ale pak mnoho našich starostů v Turecku jak v Ankaře, tak možnost, že začaly lyžařské vleky. Ukázali jsme tedy, že ve městě a ve městě je potřeba lanovek. Věž je nejvyšší věž v Turecké republice. Naše věž, věž je první obcí v Turecku s vlastními příležitostmi. Udělali jsme nabídku, pokud to můj Pán udělí, otevřeme ji v roce 2021 a doneseme ji ke Keçiörenu, Ankaře a naší zemi. Atakule byl postaven v pozdním období Altınsoy. Ankara Metropolitan Municipality byla schopna spojit tuto věž s Vakıflar Bank. Atakule bude 107 metrů a věž Cumhuriyet 186 metrů. Bude hostit více památek než Atakule a bude to skvělá práce s více aktivitami. V nejvyšším patře budeme mít prostornou terasu a vědecké centrum pro naše děti. “

"KONTAKTUJEME NAŠI ANKARU A KEÇİÖREN S BALLOONEM"

Altınok konstatoval, že rozšířili nabídku služeb pro děti a mládež, aby se bavili, a pokračoval ve svém projevu takto:

"Budoucnost národů a států jsou jejich děti a mládež." I nadále děláme vše pro to, abychom vychovali naše děti a mládež. Máme mnoho projektů. Jedním z nich je náš „vědecký park“. Děti a mladí lidé, kteří nejsou v Turecku pro další projekt našeho projektu „Eko park“. Zlepšíme náš tematický park v našem okrese a přivedeme ho zpět do našeho města. Otevřeli jsme náš survivor park, kde děti tráví hodně času. Kromě toho, Sea World akvárium začalo sloužit jako první v Turecku. Přinesli jsme nové ryby. Nabízíme příležitost vidět stvoření nad i pod oceány a moři po celém světě. Během prázdnin je lanovka a mořský svět zdarma. Zahájili jsme službu horkovzdušného balónu. Do balónu přivedeme naše Ankary a Keçiören. Letos investujeme 50 milionů sportů. Chtěl bych poděkovat našemu předsedovi, ministrovi mládeže a sportu a předsedovi organizace Spor Toto. ““

ZÁVĚREČNÝ LET Z 30 AUGUSTU

Po projevech protokolů provedl prezident Altınok první let se svou rodinou. "Připojený let" byl proveden kontrolovaným způsobem s balónem 8 tisíc metrů krychlových s košem 250 lidí. Balón, který bude sloužit v Keçiörenu po dobu jednoho měsíce, provede svůj poslední let 30. srpna.povídání

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar