Poyrazın Daughters Lost to Yalıkavak doma

Bursa Büyükşehir Belediyespor, která se účastní ženské Superligy házené, prohrála ve 21. týdnu doma 30:26 s Armada Praxis Yalıkavak.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, který je na 18. místě se 7 výhrami v 7 zápasech ligy, se ve sportovní hale Mudanya utkal se svým třetím soupeřem s 18 výhrami v 15 zápasech. Proti svému soupeři nemohl začít zápas, jak chtěl, v první polovině ligy prohrál 3:40. Poyrazovy dcery se však rychle zotavily, 26. Za minutu 12:8. Zatímco uplynula 7. minuta zápasu a tým hostů vedl 15:10, Bursa Büyükşehir Belediyespor nedokázal zabránit zvětšování rozdílu a ukončil první poločas za stavu 8:16.

Bursa Büyükşehir Belediyespor zahájil druhý poločas velmi efektivně, ve 38. minutě stáhl náskok a vyrovnal skóre na 18:18. V následující epizodě však Poyrazın Kızları, kteří byli vyřazeni ze hry v důsledku kontroverzních rozhodnutí rozhodčích, nedokázali zabránit tomu, aby jejich soupeř znovu získal převahu. Bursa Büyükşehir Belediyespor nedokázala zabránit prohlubování propasti a prohrála zápas 30-26. Bursa Büyükşehir Belediyespor bude hrát venku proti Yenimahalle Belediyesi v pondělí 29. dubna v posledním týdnu základní části.