Slavnostní otevření jízdního kola 300 Bicycle Winners Found

300 vítězové kol v Toronu nalezen

Sakarya Metropolitan Municipality Oddělení mládeže a tělovýchovy a Public Relations Pobočka Ředitelství při slavnostním otevření Slunečnicového údolí a Bicycle Island 300 kusů jízdních kol byly provedeny. Vítězové v losování www.sakarya.bel.t je V adresu. Vítězové 19-22 si mohou vzít kola v prosinci na Sunflower Valley a na kole.

Sakarya Metropolitan Municipality Department of Youth and Sports Services a Public Relations Pobočkové ředitelství při slavnostním otevření Slunečnicového údolí a Bicycle Island 300 byla vylosována dobrá zpráva od loterie prezidenta Toçoğlu. S remízou byli vyhlášeni majitelé motocyklu 300.

Vítězové jsou vyhlášeni
Orhan Bayraktar, vedoucí oddělení mládeže a tělovýchovy, řekl: ık Na zahajovacím ceremoniálu Sunflower Valley a Bicycle Island jsme svým majitelům dodali spoustu jízdních kol 200. Zvýšili jsme číslo na 500 s radostí našeho primátora Zeki Toçoğlu. Zbývající 300 byl určen remízou, kterou vylosoval vítěz. Jako Metropolitan přikládáme velký význam sportovním a sportovním místům. Přinesli jsme cyklistické stezky a zázemí, fotbalová hřiště, basketbalová hřiště, parky, turistické stezky a mnoho sportovních zařízení do Sakarya. Udělali jsme seriózní kroky, abychom učinili Sakarya sportovním městem. Pokračujeme. “

Hodně štěstí
X 300 71-8 je věkem 14, 229 je 14 je více než 8. Jízdní kola dodáme našim dětem 14 v kategorii kolo 71-229 bez kreslení. Zbývající kola 19 byla nakreslena. Identifikovali jsme vítěze. 22-09.00 Naši cyklisté si mohou zakoupit jízdní kola od Sunflower Valley a Bicycle Island tím, že si v prosinci vezmou lístky a ID karty mezi 17.00 a 300. Přilby 241 dodáme našim občanům vedle našich kol. Naši občané, kteří chtějí získat podrobné informace (20 02 XNUMX), mohou získat informace z našeho ředitelství sportovních poboček. Naši občané si mohou prohlédnout seznam loterií na (sakarya.bel.tr). Přál bych si, aby to bylo příznivé a přeji si jízdu bez nehod. “

Pro 8–14leté vítěze klikněte zde