Sakarya MTB Cup Dostihy skončily

závody pohárů sakarya mtb jsou u konce
závody pohárů sakarya mtb jsou u konce

Po závodech na Mistrovství světa v horských kolech Sakarya MTB, které pořádá metropolitní magistrát pod záštitou předsednictví, řekl starosta Ekrem Yüce: uk. Byli jsme velmi potěšeni a potěšeni závody, které jsme uspořádali s heslem „Pedal pro čistý svět“ před světovým šampionátem světového horského kola 2020. Jako Sakarya budeme hostit 2020 nejlepším způsobem. “

Mistrovství světa v horských kolech Sakarya MTB, které se konalo pod záštitou předsednictví městské části Sakarya, skončilo závody a události, které se konaly poslední den. ‚Čistý Pedál pro svět Přeložit‘ organizací organizované pod heslem starosta Ekrem Yuce, stejně jako Governor Ahmet Hamdi Nayar, předseda Erol Küçükbakırc Turecka cyklistické federace a viceprezidenta Irfan Steel, Prezidentský patronát projektový manažer, Ali Murat Onder, mládeže a tělovýchovy Ministerstvo generálního ředitele Zúčastnili se jej zástupce Murat Kocakaya, provinční ředitel Arif Özsoy, zástupce generálního tajemníka Bedrullah Erçin, zástupci sponzorů a mnoho sportovních fanoušků. Starosta Yüce a guvernér Nayir zahájili start elitní kategorie mužů a poté předali medaili nejlepším sportovcům a pamětní desku zástupcům sponzorů organizace. Po předání ceny starosta Yüce a guvernér Nayir symbolicky nalili vodu do studny se sportovci, kteří se umístili ve jménu zemí, které potřebují vodu v Africe.

Gratuluji sportovcům

Starosta Ekrem Yüce řekl: „Dnes jsme nacvičovali mistrovství světa v horských kolech v maratonu, které se bude konat v Sunflower Bicycle Valley v 2020u. Jako město se nejlépe připravujeme na mistrovství světa a připravujeme všechny potřebné přípravy. Doufám, že svět bude v Sakarya v 2020u a naše město si tuto skvělou organizaci nejlépe osvojí svým skvělým hostingem. Děkuji společnosti 3 všem sportovcům a sportovním fanouškům, kteří se účastnili akcí probíhajících celý den, a blahopřeji sportovcům, kteří dosáhli tohoto titulu. “

Zvyšujeme povědomí

Yüce řekl, olarak Jako metropolitní obec přikládáme sportu, zejména cyklistice, zvláštní význam. Stavíme cyklistické stezky a provádíme osvětové aktivity, které zvýší používání jízdních kol. 30 je mílová stezka k silniční síti majitele. Doufejme, že v rámci programu zvýšíme toto číslo na 60 a realizujeme potřebné práce pro nové cyklostezky. Doporučujeme používání kol s našimi postupy, projekty a spoluobčany. Pokud jde o cyklistiku, přikládáme velký význam našemu cíli stát se světovým značkovým městem. Před 2020 Mountain Bike Championship je pro mě a naše město potěšením událost, kterou jsme uspořádali s heslem „Pedal pro čistý svět“. Budeme pokračovat v našem úsilí o zvýšení těchto aktivit

Cutthroat soutěž

14 country a 20 sportovci se účastní závodů Sakarya MTB Cup pro ženy; U mužů 16 soutěžil v zemi 50 sportovci. Slunečnice na kole v údolí byly scénou velkého vzrušení a otočením pedálů. Rakouský cyklista Lauger Stigger zaujímá první místo u žen; Guzel Akhmadullina 2 je vlastníkem Miho Imai 3. Mezi muži došlo k prudkému boji. Majitelem pódia Martins Bulums byly pedály Metropolitan Belediyespor'un Halil İbrahim Doğan a Oğuzhan Tiryaki'nin. Ivan Flatov získal 2. Martin Haring 3. Dokončil závody.

O společnosti Levent Elmastaş
Editor RayHaber

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar

Tyto stránky používají Akismet k omezení spamu. Zjistěte, jak jsou vaše údaje komentářů zpracovávány.