Karatisté z Manisa Bbsk se prosadili v šampionátu

Univerzitní liga (Unilig) Karate Turkey Championship, pořádaná s přispěním Turecké univerzitní sportovní federace, skončila po soutěžích konaných v Kırşehiru ve dnech 23.–25. dubna 2024. Sportovní nadšenci byli svědky urputných bojů karatistů, kteří přijeli z celého Turecka reprezentovat své univerzity na šampionátu. V organizaci závodili také atleti Manisa BBSK Gülçin Akyıldız a Nurbade Büber, kteří pokračují ve vzdělávání na Manisa Celal Bayar University (MCBÜ). Po nabitých soutěžích dosáhli zelenobílí atleti úspěšných výsledků. Nurbade Büber skončila 61. v Türkiye v kumite žen do 3 kg. Gülçin Akyıldız také uspěla a stala se 68. v Türkiye v kategorii žen do 3 kg. Úspěšní sportovci se do organizace zapsali tím, že se umístili na prvním místě v meziuniverzitním ženském týmovém kumite v hodnocení jako tým. Úspěšní sportovci odráželi své štěstí na fotografiích, když pózovali se svými medailemi, a učinili své město hrdým tím, že do Manisy přivezli mistrovský pohár.