Nejobtížnější trať v Tour Of Mersin byla dokončena

Vítězem 3. etapy se stal Benjami Reverte Prades z japonského týmu VC FUKUOKA s časem 3 hodiny, 9 minut a 28 sekund, zatímco Dawit Yemane z eritrejského týmu BIKE AID skončil s časem 3 hodiny, 9 minut a 38 sekund. sekundy. Třetí místo obsadil Marcin Budzınský z polského týmu MAZOWSZE SERCE POLSKI s časem 3 hodiny, 9 minut a 46 sekund.

Gökayaz: „Do Mersinu přišla jiná barva“

Zástupce generálního tajemníka metropolitní obce Mersin Serdal Gökayaz, který nenechal sportovce ve 3. etapě samotné, zhodnotil organizaci a řekl: "Tour Of Mersin probíhá velmi dobře." Tratě jsme dokončili během prvních dvou dnů. První den jsme začali z Anamuru a skončili v Gülnar Yanışlı. Druhý den jsme opět startovali z Gülnaru a končili v Mezitli. Všechno jde velmi dobře. Všichni naši sportovci jsou spokojeni. Mersinovi přišla jiná barva, pohyb a živost. "Vidíme Mersin jako cyklistické město a tímto směrem rozšiřujeme naši práci." řekl.

Prades: „Jeviště bylo velmi pěkné“

Benjami Reverte Prades, který se závodu zúčastnil z Japonska a dokončil 3. etapu na prvním místě, zhodnotil Tour of Mersin a řekl: "Vidím dnešní etapu na papíře." Moc se mi to líbilo a v duchu jsem si to představoval. Byla to velmi těžká etapa, protože byly široké i úzké zatáčky. To, co jsem měl na mysli, se stalo skutečností a vyhrál jsem. "Jsem za to moc rád." Uvedl, že byl na poslední den velmi zvědavý a řekl: „Dnešní etapa závodu byla dobrá, ale velmi obtížná. Protože zítra budu závodit na rovinatějším poli, vyhraje nejlepší sprinter. "Doufám, že to bude příjemný závod." použité výrazy.