„Big Fish“ míří do LÖSEV na turnaji JIG, který se koná v Adana Karataş

Velká ryba prohrála v JIG turnaji, který se konal v Adana Karatas

V přístavu Karataş se konal 3. turnaj JIG organizovaný městskou samosprávou Adana. Ulovené ryby se dražily a výtěžek byl věnován LÖSEV.

Na turnaji konaném v přístavu Karataş soutěžilo 210 sportovců ve 66 kategoriích s 3 loděmi. Peněžité ceny a různé dárky byly předány soutěžícím, kteří soutěžili v kategoriích „Chyť a pusť“, „Největší ryba“ a „Nejvíce ryb“.

Turnaje se zúčastnila komise rozhodčích z rybářské fakulty Univerzity Çukurova, kde koncertovali i místní umělci. Zatímco ve větvi chyť a pusť bylo uloveno a vypuštěno 66 ryb, tým Molly vyhrál cenu 5000 TL a druhý tým Boyka věnoval 3000 TL LÖSEV.

Tým Fabulous Fishermen vyhrál ve stejném oboru třetí místo a získal ocenění 2000 TL. Tým Esas 01 byl první v kategorii ryb, tým Özibey byl druhý a tým Turkuaz byl třetí. Tým Diffirci vyhrál největší rybí cenu 7500 TL a bojový pás v turnaji.

12.150 XNUMX TL získaných z dražby ryb ulovených v důsledku turnaje bylo rovněž věnováno LÖSEV.