Festival armádních motocyklů dechberoucí

Festival armádních motocyklů dechberoucí
Festival armádních motocyklů dechberoucí

Ordu Motorcycle Festival (MOTOFEST), pořádaný letos podruhé ve spolupráci s Ordu Metropolitan Municipality a Ordu Motorcycle Club, spojil motocyklové nadšence z celé země.

Na festivalu, který se konal v Durgun Water Sports Center and Campground, se konaly různé akce a v Ordu se sešly stovky milovníků motorek. Festival, který začal v pátek 24. června postavením stanů a přespáním v Gülyalı Durgun Water Sports Center and Camping Area, skončil po prohlídce města, Birkan Polat Motoshow, koncertu Ordu Metropolitan Municipality City Orchestra, koncertu Dj Ozzyho a různých programech mezi 25-26 červnem. .

Turecký šampion v akrobacii na motocyklech Birkan Polat předvedl na festivalu dechberoucí výkony a motocykloví nadšenci zažili nezapomenutelné okamžiky. Festival svedl dohromady příznivce adrenalinu a od účastníků získal plný počet bodů.

„TOTO ZAŘÍZENÍ NENÍ JEN PRO ARMÁDU, ALE PRO CELÉ TURECKO KAZANREVIDOVANÉ DÍLO”

Místostarosta metropolitní obce Ordu Adem Atik řekl, že oblast vodních sportů a kempů Stagnant není jen pro Ordu, ale pro celé Turecko. kazanŘekl, že je to umělecké dílo.

Místopředseda Atik pokračoval ve svých slovech takto:

„V Turecku jsme prolomili novou půdu tím, že jsme z něj udělali Statické centrum vodních sportů, které zahrnuje kanoe park, plachtění, motorest, parkoviště a autokemping, na základě myšlenky, jak by mohl náš ministr Mehmet Hilmi Güler hodnotit tuto krásnou oblast vedle letiště během procesu Metropolitan Mayorship. Toto místo, s celým svým designem a designem, bylo velmi dobrým dílem s úsilím a podporou našeho ministra. Dílo, které patří nejen Ordu, ale celému Turecku. kazankřičel. Letos zde pořádáme již druhý MOTOFEST. Loni byla velká poptávka. V Ordu se sešlo asi 44 klubů a téměř 1500 motoristů. Prohlídka města hotová. Všichni jsou zde ve velmi dobrém prostředí. Jsme rádi, že můžeme po pandemii uspořádat druhý festival. Našemu ministrovi jménem všech účastníků pošleme takové zařízení do naší provincie a naší země. kazanMoc vám děkuji, že jste to zvýšili.“

„JSME RÁDI PROPAGOVAT NAŠE MĚSTO V TAKOVÉ OBLASTI“

Prezident motocyklového klubu Ordu Mehmet Ataç také vyjádřil potěšení z propagace města a hostování lidí v takové oblasti a řekl: „Naším cílem je zajistit, aby naše město bylo uznáváno a propagováno v sociálním a kulturním smyslu. Všichni návštěvníci říkali, že takovou oblast, takovou plošinu ještě neviděli. Je to velmi příjemný prostor, který může využívat každý a kde lze takové aktivity pořádat. Je pozoruhodné, že i toalety mají klimatizaci. Jsme nesmírně rádi, že můžeme být v takové oblasti, propagovat naše město a hostit zde tyto lidi. Starosta našeho města Dr. Rádi bychom Mehmetu Hilmi Gülerovi a jeho týmu velmi poděkovali.“

“NIKDE V TURECKU JSEM NIKDE NEVIDĚLA TAKOVÉ ZAŘÍZENÍ”

Turecký šampion motocyklové akrobacie Birkan Polat, který přijel do Ordu v rámci festivalu a svými výkony vyrážel dech, poukázal na to, že takové zařízení nikde v Turecku neviděl, a řekl: „Rád bych poděkoval Ordu Metropolitan Municipality za zvou mě sem. Organizace mi přišla perfektní, vše moc pěkné. Oblast je krásná. Nikde v Turecku jsem neviděl takové zařízení, včetně kempu na pláži. Všechno je úžasné. Navštívil jsem Boztepe při použití této trasy dříve. Měl jsem možnost využít i lanovku. Je to také velmi příjemná atmosféra. Zvu všechny, aby se přišli podívat. Také bych chtěl poděkovat našemu prezidentovi za toto zařízení a organizaci.“

“ORDU JE PŘÍKLADEM MĚSTA V KAŽDÉM ZPŮSOBĚ”

Motoroví nadšenci, kteří byli v Ordu v rámci festivalu 3 dny, vyjádřili, že se jim zařízení a organizace velmi líbí, a řekli: „Je to velmi krásné zařízení, kde nejsou žádné nedostatky. Je to čistá oblast. I když odpadky spadnou na podlahu, okamžitě je seberou. Vše je velmi uspořádané. Takové organizace jsou v motorkářském společenství záminkou, utužují se přátelství a navazujeme nové přátele. Ordu je již nyní příkladným městem v každém smyslu. Rádi bychom poděkovali našemu prezidentovi za toto zařízení i organizaci.“

Podobné inzeráty

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar