Polovina národního týmu je z İnegölu

Orientační mistrovství Turecka se konalo v Çorum ve dnech 19. – 21. dubna 2024. Tým orientačního běhu İnegöl Belediyespor se prosadil v šampionátu, kterého se zúčastnilo 81 klubů z celého Türkiye s 1250 sportovci. V šampionátu, který byl svědkem soutěžních soutěží, získal náš oranžovo-tmavomodrý reprezentant 5 trofejí a stal se tureckým šampionátem.

ÚSPĚCH NEZŮstal na stupních vítězů

Tento úspěch klubu İnegöl Belediyespor, který zakončil ligu v orientačním běhu na špici ziskem celkem 19 medailí na mistrovství, nezůstal jen na stupních vítězů. 7 sportovců z reprezentačního týmu İnegöl bylo pozváno reprezentovat naši zemi na mistrovství Evropy, které se bude konat v Polsku. Na reprezentační kemp bylo pozváno 7 sportovců.

POLOVINA REPREZENTACE JE Z INEGOLU

S touto pozvánkou se polovina tureckého národního týmu v orientačním běhu skládala ze sportovců z İnegölu. Tento úspěch byl zdrojem velké hrdosti pro sportovní klub obce İnegöl. Starosta İnegöl Alper Taban poblahopřál sportovcům a trenérovi Tarıku Şekerovi a popřál jim další úspěchy. Taban řekl, že věří, že sportovci budou s národním dresem reprezentovat naši zemi co nejlépe.