Baja Kirmasti Dechberoucí

Bitci.com uzavřel s vedením týmu Baja Kirmasti Mert Becce-Sertaç Tatar druhý závod 2021 TOSFED Baja Cup. Pořádaný Bursa Alternative Sports Club (BASK) s přispěním Bursa Metropolitan Municipality, organizace začala slavnostním zahájením konaným v Hüdavendigar City Park v sobotu 13. listopadu. Závod, ve kterém po dva dny soutěžilo 20 vozidel a 40 sportovců na trati dlouhé 422,30 kilometrů mezi Uluabat a Sincansarnıç, skončil slavnostním předáváním cen, které se konalo před hotelem Bursa v neděli 14. listopadu.

V závodě, kde týmy soutěžící se Suzuki Vitara tvořily první 3 stupně na stupních vítězů, se tým Tolga Yılmaz-Ejder Tekin Erişti umístil na druhém místě, zatímco Murat Kamil Altun-Tuvana Sayar obsadil třetí místo. Zatímco třída TH1 také skončila v tomto hodnocení, ve třídě TH2 se na prvním místě umístil İlyas Sönmez-Bozkır Pelister, na druhém místě Salih Çarşantürk-Mehmet Yıldırım a na třetím Batuhan Korkut-Mert Tepe z Bantboru Offroad Teamu. Ve třídě SSV se na prvním místě umístil İsrafil Akyüz-Timur Sancak, na druhém místě Ertan Nacaroğlu-Onur Sırımoğlu z týmu Bitci Racing Team a na třetím místě Eylem Tekin-Ali Saim Tekin.

Třetí etapa Bitci.com 4 TOSFED Baja Cup, která se skládá celkem ze 2021 závodů, se bude konat 04.–05. prosince Bolu Outdoor Sports and Offroad Club, jehož krátký název je BOLOFF.