Nové vysílací období na kanálech TRT EBA začíná 21. září

Nové vysílací období na kanálech TRT EBA začíná 21. září
Nové vysílací období na kanálech TRT EBA začíná 21. září
Akademický rok 2020–2021 začíná distančním vzděláváním 21. září. Setkání, na kterém byla projednána agenda nového vysílacího období v distančním vzdělávání, které bude pokračovat v partnerství s Ministerstvem národního školství a TRT, se konalo v Istanbulu. Národní ministryně školství Ziya Selcuk Ve svém projevu na schůzce: „Udržujeme otázku, jak to bude v lepším stavu distančního vzdělávání v Turecku, je vždy na programu všech zemí a že se nám to do značné míry podařilo.“ řekl.

Ve svém projevu na setkání o podpoře nového období vysílání kanálu EBA na kanálech řekl ministr národního školství Ziya Selçuk, že má pocit, jako by dnes začínal první hodinu školy.


Selçuk uvedl, že byl velmi nadšený, když sledoval dokument TRT EBA, školy a děti představené na setkání, a řekl: „Protože se stalo něco, co se ve světě neděje. Nejde jen o nastavení tří kanálů. Byla to průměrná práce v Turecku. Nášmu generálnímu řediteli: „Příští měsíc potřebujeme další tři kanály.“ Určitě, když řeknu, ano, ale neřeknu Odvedli jsme velmi dobrou práci s neuvěřitelnou spoluprací, spoluprací a solidaritou. Při setkání s ministry národního školství po celém světě to sdílím s hrdostí a hrdostí. “ použil výrazy.

vyjadřování dosahu televize je v Turecku velmi vzácné, Selcuk, snaha oslovit děti, které pracovaly v televizi, a uvedla, že dostali vzdálenost od napájecího bodu.

Selçuk uvedl, že každé dítě má možnost sledovat své školní lekce na TRT EBA a že obsah, který splní potřeby každého studenta, je zahrnut do TRT EBA a že studentům a učitelům je poskytována také internetová podpora EBA.

Selçuk zdůraznil, že na internetu EBA existují stovky tisíc obsahu, včetně videí, animací, filmů, přednášek a grafiky, a řekl: „Nejde jen o vzdělání a školení. Ve skutečnosti to přineslo otázku, jak celosvětová, univerzální epidemie ovlivňuje společnosti a jednotlivce ve světě. “ řekl.

Citoval citát z románu Albera Camuse Mor, Selçuk pokračoval následovně: „Všechny země zde mají společný osud. My jako ministerstvo národního školství jsme to samozřejmě nechtěli. Nastala situace a my jsme udělali vše, co bylo v obtížné době našeho národa nutné, a pokračujeme v tom. Přitom stále máme na pořadu jednání otázku, jak může Turecko dosáhnout lepší situace v celé zemi, a že jsme byli schopni do značné míry. Říkám to jako velmi náročný svět, jednu ze tří z pěti zemí, Turecko. Snažíme se každý den oslovit všechny naše zúčastněné strany s více a více úplnými programy a obsahem. “

„Je potřeba bohatšího obsahu“

Ministr národního školství Ziya Selçuk uvedl, že je zapotřebí více obsahu, bohatších a komplexnějších studií a že děti, které nemají přístup k internetu, jsou podporovány také zřizováním podpůrných středisek EBA.

Selçuk řekl: „Zřídili jsme Centrum podpory EBA pro naše děti, které nemají přístup k internetu, a dosáhly 6 20. Založili jsme to ve velmi krátké době. Každé dítě, které chce a potřebuje internet a počítače, může do těchto center přijít a snadno pracovat. Ve velmi krátké době zvyšujeme jejich počet na XNUMX tisíc. Chceme, aby každé dítě mělo z těchto nástrojů a příležitostí užitek. “ Mluvil ve formě.

Selçuk uvedl, že zřízení televizního kanálu, který poskytuje pouze vzdělávací služby, lze považovat za technickou práci, vyžaduje velkou spolupráci, poznamenal Selçuk, že jako ministerstvo národního školství nemají učitelé žádné zkušenosti s vysíláním před kamerou.

Selçuk uvedl, že 3 kanály TRT EBA pokračují v nepřetržitém vysílání a že při reagování na potřeby dětí ohledně výuky jednají svědomitěji.

Selçuk uvedl, že když zkoumal inscenace, které vyrobili v prvních týdnech, viděl určité nedostatky, ale v letních měsících došlo v práci k velkému pokroku.

„Přednášku můžete sledovat, kdykoli chcete“

Ministr národního školství Selçuk uvedl, že jejich kanály nabízejí obsah nejen studentům, ale také učitelům a rodičům, a že nové, obohacené produkce také přijdou na úrovních, jako je předškolní a speciální vzdělávání.

Selçuk uvedl, že všechny tyto nové obsahy souvisejí s požadavky, které dostaly, a že v rámci možností přinesly do programu vše, co se jmenovalo „i když…“, uvedl Selçuk, že týmy v Istanbulu a Ankaře provedly tuto práci vysoce kvalifikovaným způsobem.

Selçuk rovněž uvedl, že během přestávek jsou rovněž prováděna umělecká díla a sportovní aktivity, které zlepší obecnou kulturu dětí, slovní zásobu a literární vkus, a pokračoval ve svém projevu takto:
"Pokračujeme v práci se sportovní hodinou každé ráno v 08.45:XNUMX v doprovodu našich rodičů." Považuji to, co děláme v oblasti speciální pedagogiky za velmi, velmi důležité. Protože za ně máme mnohem zvláštní odpovědnost. Velmi úzce spolupracujeme s akademiky, odborníky a učiteli na tom, co vyžadují naše děti, které potřebují speciální vzdělávání. Mezitím budou všechny tyto práce, které jsme provedli, pokračovat, pokračovat a postupovat tím, že v novém publikačním období zbohatneme. “

Selçuk uvedl, že také prováděli výzkumy terénních studií, a uvedl, že opakování provedli s přihlédnutím ke všem potřebám ve velmi jemných detailech a studenti mohou najít opakování všech kurzů na TRT Watch a EBA Internet.

Selçuk řekl: „Přednášku můžete sledovat, kdykoli chcete. Některé hodiny navíc vyučuje více než jeden učitel, zejména pro naše děti ve skupině zkoušek. Jinými slovy, existují lekce, kdy naše učitelka nějak vyjde a přednáší na tabuli a učí se jako animační práce na tabuli pouhým doprovodem jejího hlasu. Mohou tedy sledovat, co chtějí, jak chtějí. Mohou sledovat z EBA, v televizi a sledovat své replaye. “ Mluvil ve formě.

„Věříme v akumulaci Turecka“

"To všechno pro nás nestačí." Potřebujeme více. Jsme otevřeni všem druhům návrhů, protože TRT má moc za sebou, protože ministerstvo národního školství má velkou akumulaci. Když se tito dva spojí, máme příležitost dosáhnout neuvěřitelných věcí. “ Selçuk uvedl, že studia mnohokrát navštívil a viděl, že zaměstnanci TRT se této záležitosti drží, a to ho potěšilo.

Selçuk řekl: „Na začátku byly problémy s navázáním komunikace a funkčním převzetím procesu, ale problémy jsme překonali ve velmi krátké době. Naši učitelé a naši přátelé se nyní stali jedním a naši přátelé v TRT začali v tomto procesu zvyšovat svou produktivitu. Mluvíme o tom, že uděláme tisíce lekcí, což je produkce, ve které jedna lekce trvá 5 dní, to není snadný úkol. mluvil.

Selçuk poděkoval těm, kteří to uspěli, a pokračoval následovně: „Říkám vám toto srdečně, protože jsem viděl ta studia. Protože já jsem ten, kdo byl svědkem horečné práce tam. To je důvod, proč můžeme říci více důvěryhodně jako ministerstvo pro národní školství, protože se spoléháme na akumulaci Turecka. Protože nejsme jen naše osobní úspory, tato akumulace Turecka. Turecké dědictví se také dostává světu a budování největších škol na světě, něco velmi krásného. Děkuji všem svým spoluhráčům za to, že nám dali příležitost udělat takovou větu. “

Konstatovat, že TRT EBA je velmi dobrá koprodukce MEB a TRT a že spolupráce, která bude pokračovat po celá léta, Selçuk; Uvedl, že to budou i nadále plnit jako běžnou potřebu transformujícího se a měnícího se světa a zavést nejlepší infrastrukturu digitálního vzdělávání na světě.

Selçuk řekl: „Máme skvělou vizi, cíl, to je náš sen. Jak daleko půjdeme, budeme toho všichni svědky společně. “ dokončil slova.

„Natočíme 10 lekcí v 60 studiích“

Generální ředitel a předseda představenstva TRT İbrahim Eren také ve svém projevu na slavnostním ceremoniálu sdílel informace o TRT EBA.

"Točíme 10 lekcí denně v 60 studiích a naše aktivity a aktivity pokračují současně v 6 studiích." Od natáčení přes úpravy, od plánování po vysílání, více než 200 mých kolegů také pracuje na televizních kanálech TRT EBA. “

Eren vyjádřil vděčnost všem zaměstnancům pracujícím v kanálech TRT EBA a vyjádřil vděčnost ministerstvu národního školství za důvěru v tento projekt, popřál Eren studentům úspěch v novém akademickém roce.

Pro program TRT EBA Základní škola 21. – 25. Září Klepněte na tlačítko.
Pro střední školu TRT EBA 21. – 25. Září Klepněte na tlačítko.
Pro program TRT EBA High School ve dnech 21. – 25. Září Klepněte na tlačítko.


povídání

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar