Mistrovství světa v cyklistice s poruchami sluchu končí

Mistrovství světa pro sluchově postižené skončilo

Gaziantep místodržitelstvím koordinaci, Gaziantep Metropolitan Municipality mládeže a služby Oddělení Sports byla dokončena s předsednictvím do Turecka Deaf World neslyšících Cyklistické mistrovství pořádaných ve spolupráci se sportovní federace a 36 72 kilometr bodů rasy.

36 kilometr ženy Viktorovna Alisa Bondareva z Ruska první, Yelisaveta Topchaniuk z Ukrajiny druhé, Aleksandra Ruslanovna Evdokimova z Ruska byla třetí. U mužů 72 na prvním místě byl Dmitrij Andrejevič Rozanov z Ruska, Ivan Vladimirovič Makarov na druhém, Evgeny Mikhailovič Prokhorov na třetím místě.

PORUCHY SE UDĚLILI NA POSLEDNÍ DEN MISTROVSTVÍ

Starosta Fatma Sahin, propagoval „Sports Friendly City“ identitu, která vyniká veteránů městech 28 poprvé organizovaných xnumx'ünc v Turecku mezi datem října 02 listopadu 2019 World hluchý cyklistický Şampiyonası'yl byla scéna na vysoké úrovni soutěže. Sportovci se snažili zlomit a šlapat, aby získali medaile. Poslední den mistrovství přinesl ženám a mužským bodovým závodům vzrušený okamžik. 14 a 36 kilometrů v soutěži; ženy následovaly ruská Viktorovna Alisa Bondareva, ukrajinská Yelisaveta Topchaniuk a ruská Aleksandra Ruslanovna Evdokimova. U mužů byl Dmitrij Andreevič Rozanov z Ruska první, Ivan Vladimirovič Makarov byl druhý, Evgeny Mikhailovich Prokhorov byl třetí.

EFİLOĞLU: VELKÝ GAIN PRO NAŠE GAZİANTEP NA MISTROVSTVÍ

Championship vyhodnocování mládeže a tělovýchovy Services oddělení Zachariáš Efiloğlu, a připomíná, že xnumx'ünc Svět neslyšících Cyklistické mistrovství 14 12 sportovci zúčastněných zemí, „Mistrovství se konalo poprvé v Gaziantep, Turecko. Bylo nám ctí, že se v Gaziantepu konalo mistrovství světové třídy, což bylo pro náš Gaziantep skvělé vítězství. Sportovci z 50 během dne soutěžili velmi dobře. Tyto závody přinesly vzrušené okamžiky a vzestup adrenalinu. Sportovci i Cyklistická federace byli touto akcí potěšeni a poděkovali starostovi městského úřadu Gaziantep Metropolitan Municipality Fatma Şahin za průkopnictví této akce. Budeme pokračovat v našich aktivitách tím, že budeme jednat z přístupu Şahina Şahina z Gaziantep 'Sports Friendly City'. Měli jsme prohlídku města pro soutěžící, kteří do města přišli, představili naše město a velmi šťastným způsobem je poslali do jejich zemí. Chtěl bych poděkovat primátorce Fatmě Şahinové, která je vřelým ministrem a zastáncem každého projektu, který chceme udělat. “

YİĞİT: Realizovali jsme náš cíl jako tým

Jízda na kole Federation Člen představenstva a hluchý cyklistický National Team, technický ředitel Hakan Yigit, svět neslyšících Cyklistické mistrovství, který byl dříve bude konat v Rusku, ale řekl, že se rozhodl, že v Turecku, organizaci při zřeknutí se pořádá v Rusku.

Yiğit řekl, že se na turnaj připravují ve velmi krátké době a řekl: „Naši sportovci nejsou nezkušení proti jiným konkurentům. Začali jsme s olympiádou v Samsunu v 2017u, založili jsme náš tým. Takže jsme trochu pozadu, pokud jde o zkušenosti. Když se podíváme na zahraniční sportovce, kteří sem přišli, zejména na Rusy, zajímali se o tento sport již od dětství. Navzdory tomu naši atleti bojují hlava po hlavě, stupně jsou velmi blízké, ale tento rozdíl bude za chvilku uzavřen. I když je 2 rokem stará historie, stupně, které dostáváme, jsou velmi dobré. Naším cílem je mít v našich zkušenostech slovo jako naši další konkurenti. Věřím, že pokud si nepřestanou odpočívat, mohou to udělat. Stali jsme se 100 v soutěži 2 pro muže v týmech. Naše taktika je odpovídajícím způsobem upravena. Bylo velmi obtížné jednat s oponenty individuálně, ale byla to výzva hlava-hlava. Jako tým jsme dosáhli našeho cíle a zaujali stanovisko. “