V Ordu budou závodit sportovci z Manisy

Závody provinčního mistrovství kadetů v judu v Manise se konaly ve Víceúčelové sportovní hale s nadšením 23. dubna Národní suverenita a Den dětí. Tým Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo získal v soutěžích 10 medailí a získal tak velkou převahu nad svými soupeři. V zelenobílém týmu získali zlatou medaili Ali Çam do 38 kilogramů, Kayra Karadağ do 42 kilogramů, Ali Taha İnci do 46 kilogramů a Osman Yıldırım do 50 kilogramů. Yiğit Enes Çetin na 38 kilogramech, Nejlanur Tokgöz na 40 kilogramech, Süleyman Said Çimen na 42 kilogramech a Zeynep Baysal na 44 kilogramech také obsadili stříbrnou příčku. Mehmet Karakuzu a Halil Efe Çınar skončili na 2. místě a získali bronzovou medaili do 42 kilogramů. Zelenobílí atleti dosáhli významného úspěchu s 3 medailemi a kvalifikovali se k účasti na Stars Turkey Judo Championship, které se bude konat v Ordu ve dnech 10. – 3. – 4. května.