Sportovní úspěchy byly korunovány oceněním v Bursa Nilüfer

22. mezinárodní sportovní festival Nilüfer, který pořádá obec Nilüfer, pokračuje zápasy v přátelství a bratrství.

Na festivalu, kde se soutěžilo ve 24 různých odvětvích, bylo tentokrát po volejbalu vzrušení v házené a stolním tenisu. V házenkářských zápasech hraných ve sportovních zařízeních Üçevler se o prvenství utkalo celkem 11 týmů v juniorských a hvězdných kategoriích. V zápasech hraných na dva poločasy 10 minut pro juniory a 12 minut pro hvězdy se týmy předvedly stejně jako profesionálové.

V kategorii malých dívek skončil Private Osmangazi Çamlıca A Team na prvním místě, zatímco Private Osmangazi Çamlıca B Team obsadil druhé místo. V odvětví házené, kde se soukromé školy Osmangazi umístily na třetím místě, se na čtvrté místo kvalifikovaly také školy Algebra. V kategorii malých chlapců, kde se vítězem stal tým základní školy A Treasuredaroğlu Özkan, skončil tým základní školy A Ali Karası na druhém místě, tým Private Osmangazi Çamlıca A na třetím místě a tým B na čtvrtém místě. Ve hvězdné kategorii házené mužů se na prvním místě umístil A tým střední školy Vahide Aktuğ a na druhém místě B tým stejné školy. Střední škola Ali Durmaz skončila také na třetím místě v kategorii hvězdných chlapců.

Jedním z nejoblíbenějších odvětví sportovního festivalu byl stolní tenis. Velké konkurenci byly svědky i soutěže ve stolním tenise, kterých se v kategorii mládeže zúčastnilo celkem 12 družstev, 48 dívek a 60 chlapců.

V zápasech dvouhry a čtyřhry se týmy snažily vyřadit své soupeře a dostat se do finále. Na konci zápasů, kde platily pravidla federace a hrálo se přes 11 bodů, se Ertuğrul Seyhan Anatolian High School stala šampionem v kategorii mladých dívek, zatímco Private 3 Mart Azizoğlu High School skončila na druhém místě. Automotive Exporters Association MTAL a Zeki Müren Fine Arts High School byly týmy, které se podělily o třetí místo. Vítězné týmy obdržely poháry a medaile.