Prezident Büyükkılıç udělil medaile budoucím tenistům

Průkopníkem sportovních akcí a aktivit v roce 2024 European Sports City Kayseri je Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Pokračuje v pořádání sportovních organizací ve zvláštní dny a týdny.

V této souvislosti Büyükşehir Spor A.Ş. K 23. dubnu byl uspořádán speciální tenisový turnaj ke Dni národní suverenity a dětí, který dětem věnoval Gazi Mustafa Kemal Atatürk, zakladatel Turecké republiky.

Na turnaji, který se konal ve dnech 20.-23. dubna, se suverénně utkalo celkem 8 sportovců, 14 dívek a 62 chlapců ve věku 61-123 let.

Společnost Sports Inc. Tenisový turnaj národní suverenity a Den dětí 23. dubna, pořádaný tenisovým turnajem Národní suverenity a Den dětí, skončil finálovými zápasy na tenisových kurtech Recep Tayyip Erdoğan Nation Garden.

Jejich majitelé byli oceněni v dechberoucích tenisových zápasech v Kayseri, městě sportu a sportovců.

Dětští sportovci převzali medaile z rukou primátora metropole Dr. Zatímco Memduh Büyükkılıç dal dárek, starosta Büyükkılıç dal jako dárek také chytré hodinky.

Starosta Büyükkılıç poblahopřál dětem, které vyhrály zápasy tím, že společně prožily sport a zábavu na tenisových kurtech, kde se konaly krásné soutěže, a poblahopřál dětem k 23. dubnu ke Dni národní suverenity a dětí a řekl: „Vzhledem k našemu Dni národní suverenity zakladatel naší republiky, Mustafa Kemal Atatürk, popřál našim dětem „Blahopřeji našim dětem k tomuto významnému dni, který dal jako dárek,“ řekl.

„V NAŠEM KAYSERİ VYNALOŽÍME POTŘEBNÉ ÚSILÍ NA VÝCVIKU BUDOUCÍCH TENISTŮ“

Büyükkılıç zdůraznil, že vynaloží potřebné úsilí na přípravu budoucích tenistů v Kayseri a řekl: „Zvlášť dnes blahopřeji našim dětem, které se zúčastnily soutěží souvisejících s tenisem ve věkové skupině 8, 9,10,14, XNUMX, XNUMX let. naší národní zahradě a přejeme jim další úspěchy. "Doufám, že vynaložíme potřebné úsilí, abychom v Kayseri trénovali budoucí tenistky," řekl.

STÁTÍ POČET KALOVÝCH TENISOVÝCH KURTŮ

Starosta Büyükkılıç poznamenal, že se zvýší počet krytých tenisových kurtů, které přitahují velkou pozornost milovníků tenisu, a řekl: „Rád bych zde vyjádřil, že proces aktivujeme směrem, který si přejete v budoucnu, po intenzivním požadovat od vás zvýšení počtu krytých tenisových kurtů. "Předem našim milovaným štěňátkům gratuluji a přeji hodně štěstí," řekl.

Finálové zápasy turnaje hostil metropolitní starosta Dr. Kromě Memduha Büyükkılıça, provinčního ředitele pro mládež a sport Ali İhsan Kabakcı, metropolitní obec Kayseri Spor A.Ş. Předseda představenstva Cenani Ayaydın a Spor A.Ş. Přihlížel i generální manažer İbrahim Somtaş.

TADY JSOU VÍTĚZNÍ SPORTOVCI TURNAJE

V rámci turnaje se Jülide Deva Şanlı umístila na prvním místě ve skupině 8-9 Years Old Girls Group, Eylül Sarı na druhém místě, Aymine Yakut na třetím a Yağmur Dökmeci na čtvrtém místě. Ve skupině 8-9 Age Men's Group se na prvním místě umístil Doruk Sarı, druhé místo Ali Kat, třetí místo Tan Karadağ a čtvrté místo Kerem Yavuz.

Ve skupině 10letých dívek se na prvním místě umístila Bilge Su Yasdı, druhá byla Defne Özkan, třetí Eylül Sadak, čtvrtý Servet Kutay a ve skupině 10letých chlapců Sıraç Ayyıldırım první, Veli Mete Akbudak byl druhý, Ömer Enes Aykas byl třetí a Yasir Tuna byl čtvrtý.

Ve skupině 11-12 Years Old Girls Group získala první místo Neva Duman, druhé místo Ceylin Nayman, třetí místo Sineris Jan Ceylan a čtvrté místo Gizem Ülger. V turnaji obsadil první místo Fatih Uzun, druhé místo Mehmed Sait Akkaya, třetí místo Atlas Mermer a čtvrté místo Dağhan Doğan ve skupině 11-12 let.

Ve skupině 13-14 Years Old Girls Group, kde se na prvním místě umístila Jasmin Dila Şanlı, na druhém místě Erva Özimamoğlu, na třetím Zeynep Önal a na čtvrtém Nurefşan Başok. Ve skupině mužů 13-14 let se na prvním místě umístil Muhammed Efe Çankaya, druhé místo obsadil Alparslan Yiğit Doğan, třetí místo obsadil Kerem Özbakan a čtvrté místo obsadil Ahmet Mantıcı.