Číslo 1 Kağıtspor v tureckém mistrovství mládeže

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor zanechal svou stopu na tureckém šampionátu mládeže Spor Toto v judu pořádaném tureckou federací juda ve sportovní hale Kocaeli Şehit Recep Topaloğlu.

BOJOVALO 863 HRÁČŮ JUDA

Na Mistrovství mládeže Turecka v judu Spor Toto, které se konalo za účasti celkem 56 mladých sportovců, 418 žen a 445 mužů z 863 provincií, uzavírali stupně vítězů judisté ​​trénovaní z infrastruktury Büyükşehir Kağıtspor.

PAPÍROVÉ SPORTOVNÍ EMBARGO NA MÍSTNOSTI

Mezi modrobílými judisty soutěžícími v šampionátu skončil Tunahan Tutar 100. ve váze +1 kg, Emir Selim Arı skončil 81. ve váze 1 kg, Erman Gürgen 81. v hmotnosti 3 kg, Seydi Güneş 90. místě ve váze 1 kg a Emre Yazgan 73. ve váze 1 kg 73., Emre Karaduman 2. v 66 kg, Ali Bozkurt 1. v 66 kg, Abdulsamet Çakır 2. v 66 kg, Hilmi Mucık 3. v 66 kg, Samet Kaydu 3. v 48 kg byl na Synep3AY Betynep. na XNUMX. místě.

CELKEM 11 MEDAILÍ

Judisté ​​Kocaeli Metropolitan Municipality Kağıtspor dokončili šampionát na špici s celkem 5 medailemi, včetně 2 zlatých, 4 stříbrných a 11 bronzových. Za Kağıtsporem následoval Istanbul na 2. místě a Konya na 3. místě.