Bursa Büyükşehir Belediyespor porazil Arkas Spor na svém hřišti

Bursa Büyükşehir Belediyespor, který měl 18 výher v 10 zápasech ligy a byl na 6. místě, nemohl zahájit čtvrtý set, jak chtěl, proti svému soupeři, který měl také 18 výher v 10 zápasech a byl na nižším místě. úroveň. Bursa Büyükşehir Belediyespor však v poslední části získal převahu a čtvrtý set vyhrál 25:20 a ze zápasu tak odešel s výhrou 3:1. S tímto výsledkem se Bursa Büyükşehir Belediyespor, který získal 19. vítězství ve svém 11. zápase, utká venku v sobotu 20. února 17 ve 2024. týdnu ligy s Rams Global Cizre Belediyespor.

OBÝVACÍ POKOJ: Cengiz Göllü

ROZHODČÍ: Ozan Sarıkaya, Melike Erol Özkan

BURSA METROPOLITAN BELEDİYESPOR: Hakkı Çapkınoğlu, Orçun Ergün, Bahov, Emre Batur, Okello, Gökhan Gökgöz (Caner Ergül (L), Emre Berat Fırat, Mehmet Hacıoğlu)

ARKAS: Ulaş Onur Topbaşlı, Efe Mandıracı, Ertuğrul Gazi Metin, Grozer, Burutay Subaşı, Kartev (Ahmet Karataş (L), Halil İbrahim Yücel)

SADA: 25-23, 25-23, 15-25, 25-20

DOBA TRVÁNÍ: 108 minut (26, 29, 23, 30)