Letní školu metra Istanbul absolvovalo 383 dětí

Tisk
Tisk

Metro Istanbul, jedna z dceřiných společností Istanbul Metropolitan Municipality (IMM), absolvovala Letní školu Metro Istanbul, kterou letos již podruhé pořádala v rámci letních aktivit IMM. 383 dětí, které se během léta zúčastnily programu pořádaného v Esenler Campus metra Istanbul, obdrželo na slavnostním ceremoniálu své certifikáty.

Metro Istanbul, největší turecký provozovatel městského železničního systému, uspořádal druhý program Letní školy Metro Istanbul v kampusu Esenler mezi 10. červencem a 1. zářím v rámci letních aktivit IMM.

Během léta; 383 dětí se zúčastnilo robotického kódování, aikido, atletiky, kresleného filmu, komiksového workshopu, recyklačního workshopu, tréninku povědomí o ohni, badmintonu, volejbalu, basketbalu, M-Farmer, Science Bus a tréninků práv dětí na IBB Prof. Dr. Své certifikáty obdrželi na slavnostním ceremoniálu v kulturním centru Adem Baştürk.

„Oslovili jsme 24 dětí z 383 okresů“

S připomínkou, že se s Istanbulčany setkávají při pořádání akcí v různých oblastech od kultury-umění po sport ode dne jejich nástupu do úřadu, generální ředitel Metro Istanbul Dr. Özgür Soy řekl: „Nikdy jsme neviděli metro Istanbul omezené pouze na dopravní služby. Chtěli jsme sdílet příležitosti, které jsme měli, s našimi sousedy a otevřeli jsme lidem z Istanbulu dveře našich kampusů, které se zdály být zvenčí obehnány čtyřmi zdmi. Vzbudilo to větší pozornost, než jsme čekali, a na Letní škole Metro Istanbul, kterou jsme letos v rámci IMM Summer Activities pořádali již podruhé, jsme oslovili 24 dětí z 383 okresů, takže jsme se nyní rozšířili i mimo Esenler. Jsme rádi, když jsme alespoň trochu přispěli našim maminkám, tatínkům a dětem. Vidět usměvavé tváře našich dětí stojí za všechno. "I nadále se budeme setkávat se všemi našimi občany od 7 do 70 na Dnech venkovního kina a s dětmi a jejich rodiči s semestrálními akcemi, které pořádáme o semestrálních prázdninách v našich areálech," uvedl.

„Letní škola Metro Istanbul je jednou z nejlepších prací, které jsme udělali s vizí, kterou dal náš prezident Ekrem“

S konstatováním, že Letní škola Metro Istanbul, která se letos konala podruhé, se konala s velkou účastí, Soy řekl:
„Když jsme tu dnes viděli naše děti tak šťastné, dodalo nám to velké štěstí a energii. V souladu s vizí, kterou nám dal náš prezident Ekrem, nikdy nevnímáme tato sedadla, tyto pozice, tato místa jako naše vlastní. Každou minutu si pamatujeme, že jsme byli zvoleni lidmi a že jsme povinni sloužit lidem. Jedna z nejlepších věcí, které jsme s touto vizí udělali, byla Letní škola Metro Istanbul. Za podporu děkujeme hasičům IMM, oddělení sociálních služeb, ředitelství pro mládež a sport, Institute Istanbul İSMEK a İSTAÇ, kteří nás při organizaci tohoto programu nenechali v klidu. "Chtěli bychom poděkovat ředitelům, se kterými jsme spolupracovali od začátku až do konce při organizaci těchto organizací, a všem našim spoluhráčům, kteří přispěli k programu letní školy tak, aby naše děti prožily nezapomenutelné léto."

Celkem bylo poskytnuto 41 hodin školení se 300 instruktory

v programu "Letní škola metra Istanbul", který se skládá ze 2 období po 4 týdnech a účastní se ho věkové skupiny 7-10 a 11-14; Byly poskytnuty robotické kódování, aikido, atletika, kreslený film, dílna komiksů, recyklační dílna, školení o povědomí o ohni, badminton, volejbal, basketbal, M-farmář, vědecký autobus a školení o právech dětí. Celkem 41 hodin školení bylo po celé léto poskytnuto na Letní škole Metro Istanbul, kde bylo připraveno 14 různých programů se 300 lektory. Zatímco jejich děti se účastnily zábavných a vzdělávacích aktivit, rodiče, kteří se chtěli zúčastnit různých uměleckých a vzdělávacích programů, které jsme pořádali.

📩 10/09/2023 13:26

Podobné inzeráty