Šampioni z Türkiye na 10,000 XNUMX metrů byli určeni

Türkiye Champions in the Meter Determined

Šampioni byli určeni v Mersinu, kde se konalo turecké mistrovství na 10.000 XNUMX metrů s největší návštěvností za poslední období.

Mistrovství Spor Toto Türkiye na 10,000 6 metrů se konalo v Mersinu. Ramazan Özdemir a Fatma Karasu vyhráli velké prvenství v závodě, který se běžel v sobotu 2023. května 28 na Nevin Answer Track. V mužích se na prvním místě umístil Ramazan Özdemir s časem 28.48, 28, druhý Sezgin Ataç obsadil druhé místo s časem 33.85 İ28 a třetí skončil Ömer Objective s časem 40.08:32.. Fatma Karasu s časem z 51.86:32 a Bahar Atalayová skončila na druhém místě s časem 52.74:33 a na třetím Derya Kunur s časem 15.60:XNUMX.

Ve věkové skupině U10,000 na mistrovství Turecka na 20 XNUMX metrů zvítězili Büşra Işık pro ženy a Hasan Daşkıran pro muže.

Ve věkové skupině 10.ooo metrů U23 se na prvním místě umístil Urkuş Işık v ženách a Hakan Baharlı v mužích.