Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü sledovat zápas živě Selcuk Sports Fb Ankara odkaz živě sledovat

Fantarium Fenerbahce Ankaragucu sledovat živý přenos Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara odkaz na živé sledování

Fenerbahce se ve 29. týdnu superligy Spor Toto střetne s baskentským týmem MKE Ankaragücü. Galatasaray sice včera vyhrál zápas v Super League, ale Fenerbahce musí zápas vyhrát, i když snižuje šanci na šampionát. Fanoušci, kteří chtějí sledovat zápas Fenerbahce Ankaragücü živě, hledají, jak zdarma sledovat zápas FB Ankara živě. Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü sledovat zápas živě Bein Sports 1 Justin TV Sledujte zápas Fenerbahce bez zmrazení Fantarium24 Mekan TV Netspor Fb Ankara živě sledujte nelegální odkaz. Kdy bude zápas Fenerbahçe Ankaragücü vysílán živě?

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu sledujte zápas živě

Fenerbahçe bude hostit Ankaragücü ve 29. týdnu Süper Lig. Tým Jorge Jesuse, který po prohře v derby Beşiktaş skolil Karagümrüka, bude na domácím hřišti pokračovat v sérii. V týdnu, kdy vítězil vedoucí Galatasaray, neunesl Yellow Lacivertliler bodovou ztrátu. První zápas odehrál tým Baskent, jehož morálka stoupla vítězstvím Istanbulsporu. KadıköyChce pokračovat. Kdy se hraje Fenerbahçe-Ankaragücü, v kolik hodin a na kterém kanálu? Odpovědi na otázky a podrobnosti před zápasem jsou v našich zprávách.

Selcuk Spor TV Fenerbahce Ankaragucu sledovat zápas

Ankaragücü, který hostoval z Fenerbahçe pod vedením Jorge Jesuse, jehož série 7 zápasů bez prohry skončila v derby Beşiktaş a porazil Fatiha Karagümrüka 2:1 v zápase, za nímž minulý týden zaostával, ztratil 57 bodů. silnice. Vůdce Galatasaray neměl trpělivost na týden, kdy vyhráli. Baskentův tým, který postoupil do semifinále porážkou Trabzonsporu v poháru, doma porazil Istanbulspor 3:2 a dostal 28 bodů, když se dostal z palebné čáry. Tým Tolunaye Kafkase bude pokračovat ve svém debutu podražením svého těžkého soupeře.

Fenerbahçe a MKE Ankaragücü se proti sobě postaví na Ülker Stadium ve 29. týdnu Spor Toto Super League. Rozhodčí Atilla Karaoğlan odpíská souboj obou týmů, který začne ve 20.30:4. Serkan Ok a Esat Sancaktar budou Karaoğlanovými asistenty. XNUMX. rozhodčím zápasu bude Hüseyin Göçek, zatímco Erkan Engin bude v utkání sedět na sedadle VAR. Bahattin Şimşek a Süleyman Özay budou Engina doprovázet v AVAR.

24. taraftárium Fenerbahce Ankaragucu sledování živých zápasů

Altay Bayındır byl odstraněn ze zápasové sestavy

Jorge Jesus nebude moci těžit z mnoha svých hráčů proti Ankaragücü, jako v minulých týdnech. Ferdi Kadıoğlu dnes večer nebude moci hrát, protože má v zápase Karagümrük vyloučenou žlutou kartu. Lincoln a Luan Peres jsou stále zraněni. Ze zápasové sestavy byl vyřazen i Altay Bayındır, který trpěl bolestmi v kříži. Přestože Batshuayi, Oosterwolde a King začali pracovat, nepředpokládá se, že by tito 3 hráči byli v nebezpečí před Ankaragücü.

justin TV Fenerbahce Ankaragucu sledovat zápas live odkaz

Příliš mnoho jmen v pokutovém území Fenerbahçe způsobuje, že Jorge Jesuse bolí hlava každý týden. Ferdi konečně viděl svou 4. kartu a byl suspendován. Před dnešním zápasem jsou Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Osayi-Samuel, Miha Zajc, Willian Arao, Emre Mor a Enner Valencia. Pokud těchto 7 hráčů získá kartu, nebudou moci nastoupit do ligy proti Başakşehiru.

Ve Fenerbahce to bylo především zranění Batshuayiho, co narušilo všechny plány Jorge Jesuse. Portugalskému kouči, který se při absenci Belgičana neustále snažil v ofenzivě, se nedařilo podávat výkon, jaký si přál. Žluto-navy Blues také těžko zabírali pozici proti Karagümrüku. Z tohoto důvodu se očekává, že Isa udělá změnu tváří v tvář Ankaragücü.

Fenerbahce Ankaragucu V kolik hodin bude zápas vysílán živě?

Zápas Fenerbahce-Ankaragücü, který začne dnes ve 20.30:1 a bude se hrát na stadionu Ülker, bude živě přenášen na beIN Sports 90. Živé sledování skóre XNUMX minut, které bude režírovat Atilla Karaoğlan, bude v našich zprávách.

Utkání Fenerbahce-Ankaragücü možné 11

Sledujte zápas Fenerbahce Ankaragucu živě

Fenerbahce: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragucu: Gökhan, Malcuit, Radakovič, Mujakić, Hanousek, Taylan, Diack, Emre, Zahid, Beridze, Sowe

Fenerbahce 1:1 Ankaragucu živý komentář k zápasu

85′ TREST | Fenerbahce vyhrálo penaltu. Ezgjan Alioski poslal míč do pokutového území, zatímco İrfan se snažil zvednout k míči, ale zákrok Mateje Hanouska zůstal na zemi. Rozhodčí Atilla Karaoğlan ukázal penaltu.

81′ GÓL | Ankaragücü se ujalo vedení 1:0 brankou Aliho Soweho. V rychle se rozvíjejícím útoku Ankaragücü to Lamine Diack přenechal Alimu Sowemu, který visel za obranou. İrfan kopl tváří v tvář. Sowe, který dobře sledoval míč, nechal míč v prázdné brance a dostal svůj tým do vedení 1:0.

50′ Rossi diagonálně trefil míč vypuštěný Pedrem. Míč se dostal k brankáři Gökhanovi Akkanovi.

45+1′ Žlutou kartu za faul na Taylana Antalyalı dostává İsmail Yüksek z týmu Fenerbahce.

45′ Samet rozehrál rohový kop, který využil Arda Güler z levého křídla. Míč se vrátil od břevna.

44′ Arda Güler odstraní 3 hráče ze hry současně a postaví je tváří v tvář. Brankář Gokhan gól nepřipustil.

43' Obrana Fenerbahce zachránila rohový kop, který využil Emre Kılınç. Stelios Kitsiou trefil rotující míček, ale míč šel přes vršek.

41′ Rohový kop Ardy Gülera zasáhl hlavu Szalaie. Míč se odrazil od břevna.

38′ Stelios Kitsiou přihrál do pokutového území Ghayasovi Zahidovi. Okamžitě střílel, ale míč trefil obranu a vyrazil na roh.

37' Arda Güler dává stylovou přihrávku Zajcovi do rychlého útoku Fenerbahçe. Zajc to nechal Serdarovi vedle sebe. Serdarova střela ze střední vzdálenosti šla k brankáři Gökhanovi.

28′ Jorge Jesus využil čas, zavolal Mihovi Zajcovi, İsmailu Yüksekovi a Ardě a řekl jim, co chtějí.

22′ Attila Szalai posílá míč vysoko za obranu. Enner Valencia vyvěšuje ofsajdovou vlajku.

8′ Arda Güler vykopává brankáře Gökhana tvrdým odkopem zpoza pokutového území. Sametova střela hlavou trefila roh, který využil Arda. Stelios Kitsiou smetl míč z čáry.

5′ Když rozhodčí viděl, že Stelios Kitsiou měl v uchu nějaké příslušenství, hráče napomenul. Stelios Kitsiou si také sundal náušnici a hodil ji na stranu hřiště.

1′ V tvrdém boji se ozval první hvizd.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü sledovat zápas živě Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Unencrypted Bein Sports Fb Ankara sledovat selcukspor tv živě sledovat zápas Fenerbahce Ankara Sledovat zápas Fenerbahce živě Justin tv Fenerbahce Ankara sledovat vysílání podpory Ankara Ankara gesto přihlášení zdarma sledovat24 Fürbba zápas Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk sport tv hd Fb Ankara nešifrované sledovat jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu živý zápas

24. taraftárium Fenerbahce Ankaragucu Sledujte živý zápas, sledujte bezplatné úniky zdarma, sledujte Justin TV, Jojobet TV, Matbet zdarma zápas Sledujte živý zápas Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü, sledujte bezplatné úniky, sledujte Justin TV, Jojobet TV, Matbet zápasy zdarmaTaraftarium24 Fenerbahce Ankaragücü sledujte živý zápas, sledujte zdarma volný únik, sledujte Justin TV, Jojobet TV, Matbet zdarma zápas