Selcuk Sports Galatasaray Karagümrük sledujte živý zápas

Živý přenos sportovních hodinek Selcuk Galatasaray Karagumruk

Vedoucí Galatasaray se na hřišti v 31. týdnu Spor Toto Super League utká s Fatihem Karagümrükem. Galatasaray je velmi blízko prvenství v Super League, pokud zápas neprohraje, jeho šance jsou velmi vysoké. Fanoušci, kteří chtějí sledovat zápas Galatasaray Karagümrük živě, hledají, jak sledovat zápas GS Karagümrük živě zdarma. Selcuk Sports Sledujte živě zápas Galatasaray Karagümrük Bein Sports 1 Justin TV Nezmrazujte Fantarium24 Netspor Gs Karagümrük sledujte živě nelegální odkaz. Kdy bude zápas Galatasaray Karagümrük vysílán živě?

Selcuk Sports Sledujte zápas Galatasaray Karagümrük živě

Galatasaray odstartoval sérii 14 poločasových výher v Super League a vrátil se na hřiště s heslem vítězství proti Fatihu Karagümrükovi. Zda dnes nastoupí Mauro Icardi, který má mírné napětí v levém zadním svalu, se ukáže až v průběhu zápasu. Kdy se hraje zápas Galatasaray-Fatih Karagümrük, v kolik hodin a na kterém kanálu? Odpovědi na otázky, podrobnosti před 11. a 90. minutou jsou v našich zprávách.

Selcuk Spor TV Galatasaray Karagumruk sledovat zápas

Galatasaray zahájil rekordní sérii 3 zápasů porážkou Fatiha Karagümrüka po 14týdenní sérii proher v prvním poločase; Odveta této série, která změnila barvu vrcholu, začíná dnes. Aslan se navíc tentokrát utká s Karagümrükem bez prohry, ale s 3týdenní vítěznou sérií. Cim Bom je lídrem Super League s 22 body za 3 výher, 3 remízy a 69 prohry. Red Blacks jsou na 10. místě se 10 body za 8 výher, 40 remíz a 8 proher.

24. taraftárium Galatasaray Karagümrük sledování živých zápasů

Aslanův trenér Okan Buruk odpočítává čas, kdy se může zlatým písmem zapsat do klubové historie dalším rekordem. Buruk, který chce být trenérem, který vyhrál nejvíce zápasů na domácím hřišti mezi místními technickými muži Galatasaraye, vyhrál 1978zápasovou sérii Coşkuna Özarıho v sezóně 79-10 vítězstvím 6:0 v Kayseri. Úspěšný kouč se dnes večer pokusí chytit jedenáctizápasovou sérii Fatiha Terima (1999-2000) a Gündüze Kılıça (1960-1961), kteří sdílejí klubový rekord.

justin TV Galatasaray Karagümrük sledovat zápas live odkaz

Rozhodčí Volkan Bayarslan bude řídit zápas mezi Galatasarayem a Fatihem Karagümrükem. Bayarslanovými asistenty budou Erdem Bayık a Esat Sancaktar. Murat Erdogan bude čtvrtým rozhodčím zápasu.

Lev netoleruje ztrátu bodů

Galatasaray hostí Karagümrük, aby pokračoval ve své mistrovské sérii… Zatímco žluto-červený tým prohrával v prvním poločase; Přestože prošli rohem Adana Demirspor, Kayserispor a Alanyaspor, začali skvělou jízdu tím, že porazili Karagümrük. Z dálky se do čela dostal Cim Bom, který vyhrál 14 her v řadě a s nikým neztratil vedení. Zde je odveta zápasu Karagümrük, která je začátkem této série, která vynesla Galatasaray na vrchol.

Galatasaray Karagümrük V kolik hodin bude zápas vysílán živě?

Zápas Galatasaray-Fatih Karagümrük, který se bude hrát na Nef Stadium dnes večer a začne v 19.00:1, bude živě přenášen na beIN Sports 90. Živé skóre a sledování skóre XNUMX minut, které bude režírovat Volkan Bayarslan, bude v našich zprávách.

Galatasaray-Fatih Karagümrük pravděpodobných 11 let:

Galatasaray: Muslera, Boey, Nelsson, Abdülkerim Bardakcı, Adekugbe, Oliveira, Torreira, Mertens, Rashica, Kerem Aktürkoğlu, Zaniolo.

Fatih Karagümrük: Batuhan Şen, Biraschi, Baniya, Dresevic, Levent Mercan, Bertolacci, Nicholas, Lobjanidze, Ozdoev, Borini, Diagne.

Galatasaray 1-3 Karagümrük živý komentář k zápasu

Gól, který posunul svůj tým dopředu, vstřelil ⚽3′ Kerem Aktürkoğlu, který na vzdálenější tyči zahálel při přihrávce Sachy Boeyho. Kerem má ve svých posledních 3 zápasech Super League 2 góly a 3 asistence.

⚽ 18′ Diagne, běžící za obranou, vstřelil branku z rohu, což bylo v těžké situaci. Bývalý hráč Galatasaraye se po zlatě neradoval.

22′ Zaniolo se hroutí za obranu. Italský hráč střelou z úzkého diagonálního úhlu poslal míč do boční sítě.

23′ Zaniolo čelí brankáři. Italský hráč, který chtěl Batuhana okrást, zůstal na zemi. Hráč vstal a pokračoval a při další střele nemohl najít branku. Žluto-červení hráči se ohradili proti trestu za postavení.

⚽ 26′ Muslerova přihrávka měla krátké trvání. Na otočce Lobjaninidze sebral míč a odkopl ho do pokutového území. Borini dobře zrychluje na míči a dává jasný gól.

29′ Mertens trefuje míč na jeden zásah, ale blokuje ho Yerden Rashica, ale kontroluje ho brankář Batuhan.

⚽ 30′ Fabio Borini, který dobře sledoval míč, když se odrazil od tyče, dokončil pozici a vstřelil druhý gól zápasu. Galatasaray poprvé v této sezóně v Super League inkasoval 2 góly na domácím hřišti.

Selcuk Sports Watch Galatasaray Fatih Karagümrük zápas živě Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Zdarma Bein Sports Gs Karagümrük sledovat zápas selçukspor sledovat živě Galatasaray Karagümrük sledovat zápas živě Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray Galatasaray sledovat zdarma albozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Gs Karagümrük nešifrované sledovat živě jestyayim Sledovat zápas Galatasaray Karagümrük živě bez zmrazení Sledovat zápas Netspor Gs Karagümrük Galatasaray Karagümrük bein sport HD sledovat Justin tv Cbs Sport Selçukspor tv živě

24. taraftárium Galatasaray Karagümrük Sledujte živý zápas, sledujte bezplatné úniky zdarma, sledujte Justin TV, Jojobet TV, Matbet zdarma zápas Sledujte živý zápas Fantarium24 Galatasaray Karagümrük, sledujte bezplatné úniky zdarma, sledujte Justin TV, Jojobet TV, zápasy zdarma Matbet