Shrnutí: Shrnutí utkání Fenerbahce Besiktas (2-4) a jejich góly Sledujte shrnutí zápasu Bein Sports Fb BJK sledovat odkaz

Fenerbahce Besiktas Mac shrnutí a cíle sledovat Bein Sports Fb BJK zápas sledovat odkaz na shrnutí

Fenerbahce Besiktas Přehled zápasů a cíle Bein Sports sledovat Lig Tv Fb BJK souhrn zápasů sledovat odkaz. Fenerbahçe se střetlo s Beşiktaşem v poli v jednom z největších tureckých derby utkání ve 27. týdnu Süper Toto Süper Lig. Ačkoli Fenerbahçe dokončilo první poločas s náskokem 1:0 proti Beşiktaş, Cenk Tosun z Beşiktaş vstřelil 4 góly s intervalem 2 minut a gól Redmonda a Aboubakara vyhrál zápas 4:2. V Beşiktaş dostal Welington červenou kartu od druhé žluté a opustil svůj tým s 10 hráči. Podívejte se na široký souhrn zápasu Fenerbahce Besiktas, jeho branek a důležitých momentů. Souhrn utkání Fenerbahce Besiktas.

Fenerbahçe prohrálo derby zápas Beşiktaş 4-2 a skončilo týden bez bodů. Beşiktaş zvýšil své skóre na 52 v Super League a udržel si druhé místo za Fenerbahçe.

Fenerbahce Besiktas Podívejte se na nejdůležitější momenty a góly zápasu youtube

Utkání hrané na Ülker Stadium začalo ve 20.30:XNUMX. V utkání v režii rozhodčího Halila Umuta Melera se Fenerbahçe na cestě na šampionát vážně zranilo.

Fenerbahce Besiktas Souhrn utkání a důležité momenty utkání

1' Mezi Ennerem Valencií z Fenerbahce a Tayyipem Talhou z Beşiktaş panovalo napětí.

8' Arda Güler nedokázal využít příležitosti ke skórování pro Fenerbahçe, míč, který zasáhl Colleyho, vyrazil na roh.

10′ Tayyip Talha, který se zranil v Beşiktaş, musel být odstraněn ze hry. Welinton nahradil Tayyipa Talhu.

13′ Joao Pedro z Fenerbahçe se zranil, hráč se po ošetření vrátil na hřiště.

16' Během prvních 16 minut zápasu bylo spácháno 10 faulů.

23′ Enner Valencia nedokázal v pokutovém území dostat střelu, kterou chtěl. Poté Arda Güler po zákroku Gedsona z pozice blízko branky dal svému týmu volný kop.

27′ Enner čelil Valencii. Mert Günok nedovolil útočníkovi Fenerbahçe skórovat v pozici sítě.

28′ Žlutou kartu dostává Welinton.

29′ Mezi tribunami Vincenta Aboubakara a Fenerbahçe panovalo napětí. Poté napětí mezi hráči Fenerbahce a Vincentem Aboubakarem chvíli pokračovalo. Žlutou kartu dostávají Samet Akaydin a Vincent Aboubakar.

Po zásahu 36′ Gedsona Fernandese zůstal na zemi Mert Hakan Yandaş z Fenerbahçe. Mert Hakan Yandaş dostal za námitky žlutou kartu a byl vyloučen.

38′ Fenerbahce vyhrálo penaltu, když Arda Güler zůstal na zemi. VAR Alper Ulusoy potvrdil penaltu Fenerbahce.

41′ Fenerbahce se dostalo do vedení gólem Ennera Valencie z penalty.

43′ Altay Bayındır srazil míč na Welintonův příchod.

45+1′ Aboubakar čelil Altayovi. Altay Bayındır zasáhl a kontroloval míč útočníka, který chtěl driblovat.

45+2′ Žlutou kartu dostává Omar Colley.

45+7′ Žlutou kartu za oklamání rozhodčího dostal Osayi-Samuel, který ležel v pokutovém území na zemi.

DRUHÁ POLOVINA
46′ Hadziahmetovic a Ghezzal přicházejí na stranu v Beşiktaş; Do hry vstoupili Redmond a Maxim.

48′ Aboubakar zůstal na zemi se zákrokem Attily Szalaie v čele v Beşiktaş. Rozhodčí Halil Umut Meler pokračoval ve hře.

50′ Fenerbahce vyhrálo penaltu, když Enner Valencia zůstal na zemi. Zasahující Welinton byl vyloučen červenou kartou.

53′ Enner Valencia neproměnil pokutový kop.

55′ Cenk Tosun z Beşiktaşe nedokázal po driblování v obličeji vyhodit Altay Bayındır do prázdné branky. Po skončení postavení byl zvednut praporek pro ofsajd.

58′ Cenk Tosun vstřelil vyrovnávací branku.

62′ S 10 zbývajícími hráči se Beşiktaş ujal vedení 2:1 gólem Cenka Tosuna.

70' Emre Mor zkoušel štěstí z dálky. Míč právě vypadl.

76′ Nathan Redmond dlouho přebíral míč zpoza středního pásma a střelou z dálky přinesl vítězství svému týmu.

80′ Mert Günok dobře dorazil při střele z dálky İrfana Can Kahveciho.

Výsledek zápasu Fenerbahce Besiktas, kolik končí?

Zápas Fenerbahce Besiktas skončil 2-4 převahou Besiktasu.

Kdo dal góly zápasu Fenerbahce Besiktas?

Jediný gól Fenerbahce vstřelili Enner Valencia a İrfan Can z penalty.

Cenk Tosun, Redmond a Aboubakar vstřelili branky, které přinesly vítězství Beşiktaşu.

To nejlepší z hodinek Fenerbahce Besiktas Youtube Odkaz Bein Sports

To nejlepší z hodinek Fenerbahce Besiktas Youtube Odkaz na shrnutí zápasu Bein Sports Fb BJK. Jaký je výsledek zápasu Fenerbahce Besiktas? Kolik zápasů Fenerbahce Besiktas? Kdo dal góly v zápase Fenerbahce Besiktas? Shrnutí hodinek Fenerbahce Besiktas youtube, Fb Beşiktaş sledovat souhrn zápasu bein sport, liga tv Fenerbahçe Beşiktaş sledovat souhrn, sledovat souhrn zápasu Fenerbahçe Beşiktaş, kdo vstřelil góly zápasu Fenerbahçe Beşiktaş? Kolikrát skončil zápas Fenerbahce Besiktas?, Sledujte góly Fenerbahce, sledujte shrnutí zápasu Besiktas, sledujte shrnutí, ve sportu Sledujte shrnutí zápasu Beşiktaş, Kdo vstřelil góly Fenerbahce?, Kdo vstřelil góly Beşiktaş?, Sledujte góly Beşiktaş Fenerbahce Beşiktaş Přehled zápasu