Fantarium24 Besiktas Giresunspor sledovat živý zápas Justin TV Passwordless Selcuk Sports Bjk Giresun live sledovat odkaz

Sledujte živý přenos Fantarium Besiktas Giresunspor, sledujte živý odkaz Sifresiz Selcuk Sports Bjk Giresun

Vedoucí Beşiktaş se ve 28. týdnu Spor Toto Super League utká na hřišti s Giresunsporem. Giresunspor má navrch v zápasech, které Beşiktaş hrál s Giresunsporem v Super League v posledních letech. Fanoušci, kteří chtějí sledovat zápas Beşiktaş Giresunspor živě, hledají, jak zdarma sledovat zápas BJK Giresun živě. Selcuk Sports Besiktas Giresunspor sledovat živý zápas Bein Sports 1 Justin TV Freeze Fantarium24 Netspor Bjk Giresun živě sledovat nelegální odkaz. Kdy bude zápas Beşiktaş Giresunspor vysílán živě?

Selcuk Sports Besiktas Giresunspor sledovat zápas živě

KadıköyBeşiktaş, který změnil bilanci ligy svržením Fenerbahçe v Turecku, bude hostit Giresunspor, aby zvýšil svou vítěznou sérii na 5 zápasů. Kdy se hraje zápas Beşiktaş-Giresunspor, v kolik hodin a na kterém kanálu? Odpovědi na otázky, možné 11s a podrobnosti před zápasem jsou v našich zprávách. KadıköyBeşiktaş, který porazil Fenerbahçe 4:2 a zvedl morálku, bude ve 28. týdnu Super League hostit Giresunspor. Studenti Şenol Güneş počítají s tím, že porazí černomořského reprezentanta, že podruhé v sezóně chytají 5zápasovou sérii. V důsledku vítězství Fenerbahçe se očekává, že fanoušci dnes večer zcela zaplní stadion.

24. taraftárium Besiktas Giresunspor sledování živých zápasů

Beşiktaş a Giresunspor se proti sobě postaví na stadionu Vodafone Park ve 28. týdnu Spor Toto Super League. Rozhodčí Atilla Karaoğlan odpíská souboj obou týmů, který začne ve 20.30:4. Asistenty Karaoğlana budou Ceyhun Sesigüzel a Abdullah Bora. Sarper Barış Saka bude XNUMX. rozhodčím zápasu, zatímco Özgür Yankaya bude v zápase sedět na sedadle VAR. Volkan Bayarslan a Süleyman Özay budou doprovázet Yankayu v AVAR.

justin TV Besiktas Giresunspor sledovat zápas live odkaz

Kamerunská hvězda Black and White Vincent Aboubakar měl pomalý start do svého třetího funkčního období v Black Eagle. Zkušený útočník, který se v prvních 4 zápasech odmlčel, zanechal stopu v posledních 4 zápasech. Úspěšný hráč, který svou kvalitu ukázal 4 góly proti Ankaragücü, Başakşehiru, İstanbulsporu a Fenerbahçe, plánuje dnes večer vstřelit gól proti Giresunsporu.

Sledujte zápas Besiktas Giresunspor na Selcuk Spor TV.

Pokračovat ve svém efektivním působení v týmové práci prováděné po celý týden, cílem jména je přinést svému týmu vítězství a zvýšit počet bodů na 5 v řadě s góly, které dnes vstřelí. Trenér Şenol Güneş má v Aboubakar před dnešním zápasem velkou důvěru… Zkušený kouč bude hrát v ofenzivě; epická bitva

Besiktas Giresunspor V kolik hodin bude zápas vysílán živě?

Zápas Beşiktaş-Giresunspor, který se bude hrát ve Vodafone Parku dnes večer a začne ve 20.30:1, bude živě přenášen na beIN Sports 90. Živé sledování skóre XNUMX minut, které bude režírovat Atilla Karaoğlan, bude v našich zprávách.

Beşiktaş-Giresunspor pravděpodobně 11s:

Besiktas: Mert, Onur, Saiss (Necip), Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Hadziahmetovic, Gedson, Cenk, Aboubakar

Giresunspor: Ferhat, Alper, Arias, Perez, Hayrullah, Borja, Mejia, Gorkem, Mert, Savicevic, Bajic

Besiktas 2-1 Giresunspor živý komentář k zápasu

3′ Cenk Tosun se dobře trefil hlavou, ale brankář Ferhat lehce ovládl míč, který na něj spadl.

5′ Gólem Nathana Redmonda získal Ferhat zpět kontrolu nad míčem.

10′ Mezi Alexisem Perezem a Vincentem Aboubakarem panuje napětí. Aboubakar reagoval na Perezův zásah. Napětí ani zásahy dalších hráčů nestoupalo.

13′ Skvělý útok Redmondu, Cenk Tosun tvrdě vystřelil, ale míč letěl z horní části.

21′ Rijad Bajic skóruje za Giresunspor. Bajic, který se s míčem setkal v pokutovém území, dokázal stíhat Merta Günoka.

23′ Vincent Aboubakar střílí z velmi dobré pozice, ale nemůže překonat Ferhata Kaplana.

30′ Cenk Tosun narazil na brankáře, který je daleko za obranou. Brankář Giresunsporu Ferhat Kaplan předvedl během 8 minut dva zákroky z přední pozice.

34′ Zraněný Cenk Tosun nemohl pokračovat ve hře. Nahradil ho Gedson Fernandes.

37′ Beşiktaş vybojoval penaltu. Alexis Perez zasáhl do míče, který chtěl Salih vyplnit.

39′ Vincent Aboubakar z penalty poslal míč s brankářem do různých rohů.

42′ Rachid Ghezzal se setkává s míčem.

45+1′ Hráč Giresunsporu Alper se u setbolu hlavičkoval do volné pozice, ale míč špatně dopadl.

45+2′ Kuwas dostává po důrazných námitkách žlutou kartu.

45+5′ Aboubakar uklidí síť z pravé diagonály. Kamerunský útočník stál v Giresunsporu před Alexisem Pérezem a radoval se z branky. Na začátku zápasu mezi oběma hráči panovalo napětí.

Sledujte zápas Selçuk Sports Beşiktaş Giresunspor živě Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Free Bein Sports Bjk Giresun sledujte zápas selcukspor Sledujte zápas Beşiktaş Giresun Sledujte zápas Besiktas živě Sledujte zápas Besiktas ilegální Justin tv Besiktas Fanoušci zdarma 24 přihlášení Bjk Watch Giresun sledovat zápas Bein Sports Bjk Giresun Kralbozguncu Netspor Selcuk sport tv hd Bjk Giresun nekódované sledovat jestyayin Donmadan Beşiktaş Giresunspor živě sledovat Netspor Bjk Giresun zápas Beşiktaş Giresunspor bein sport hd Justin tv Cbs sledovat živě tv TV Selçukspor

24. taraftárium Besiktas Giresunspor Sledujte živý zápas, sledujte bezplatné úniky zdarma, sledujte Justin TV, Jojobet TV, Matbet zdarma zápas Sledujte živé zápasy Fantarium24 Beşiktaş Giresunspor, sledujte bezplatné úniky, sledujte Justin TV, Jojobet TV, zápasy zdarma Matbet