Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray zápas živě sledovat Justin TV Heslo Zdarma Bein Sport Fantarium24 Bjk Gs live sledovat odkaz

Selcuk Sports Besiktas Galatasaray sledovat živě Justin TV Heslo Zdarma Bein Sport Fans Bjk Gs live sledovat odkaz ()

Vedoucí Galatsaray se venku utká s Beşiktaşem ve 32. týdnu Spor Toto Super League. Zbývající týdny budou dobré pro tým, který vyhrál zápas, který se stane osudným derby pro Beşiktaş a Galatasaray. Fanoušci, kteří chtějí sledovat zápas Beşiktaş-Galatasaray živě, hledají, jak bezplatně sledovat živě zápas BJK Gs. Selcuk Sports Sledujte zápas Beşiktaş Galatasaray živě Sledujte zápas Bein Sports 1 Justin TV Frozen Sledujte zápas živě na Taraftarium24 Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray Sledujte zápas živě na Fantasy24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs sledujte živě zápas selcukspor TV Sledujte zápas live Besiktas ilegální Justin tv Beşiktaş Gs fansium24 twitter přihlášení Sledujte Bjk Gs zdarma Sledujte místo konání tv jestbroadcast Besiktas Galatasaray zápas Sledujte Netspor Bjk Gs live únik odkaz. Kdy bude zápas Beşiktaş Galatasaray vysílán živě?

Sledujte živě Selcuk Sports Besiktas Galatasaray

32. týden Spor Toto Super League proběhl s úžasným derby vzrušením. Beşiktaş doma vítá lídra šampionátu, žlutočervený tým. Hvězdy Beşiktaşe Dele Alli, Rachid Ghezzal a Tayyip Talha Sanuç nebudou moci nastoupit do zápasu, kde bude pískat Ali Şansalan. Nechybí vůdce Galatasaray. V týdnu, kdy Fenerbahçe vyhrálo, potřebuje Galatasaray vyhrát zápas, aby si udržela bodový rozdíl. Beşiktaş bude hledat vítězství, aby zůstal v závodě na vrchol. Pár minut před zápasem nás zajímá vysílací čas, kanál a možných 11 utkání. V kolik hodin se hraje zápas Beşiktaş – Galatasaray a na kterém kanálu?

Selcuk Spor TV Besiktas Galatasaray sledovat zápas

Vzrušení pokračuje ve Spor Toto Super League. V utkání 32. týdne se proti sobě postaví Beşiktaş a Galatasaray. Všechny podrobnosti o utkání jsou kuriózní. Kdy tedy bude zápas Beşiktaş – Galatasaray vysílán živě, v kolik hodin a na jakém kanálu?
Do derby Beşiktaş bez problémů pojede trenér žlutočervených Okan Buruk. Zatímco všichni zranění hráči ve žluto-červeném týmu se uzdravili, nebyl tam žádný suspendovaný hráč a s prominutím Gomise nechybělo žádné jméno. Okan Buruk bude moci proti Beşiktaş těžit z celého kádru.

24. taraftárium Besiktas Galatasaray sledování živých zápasů

ŽLUTO-ČERVENÝ TÝM VE FORMĚ

Galatasaray, který v 31. týdnu Superligy remizoval s Fatihem Karagümrükem 3:3, pokračoval v bodovém rozdílu poté, co Fenerbahçe doma remizovalo také s Istanbulsporem. V posledních 19 zápasech Super League; Se 17 výhrami, 1 remízou a 1 prohrou půjde Galatasaray do Beşiktaş derby s morálkou.

justin TV Besiktas Galatasaray sledovat zápas live odkaz

Jednou z nejdůležitějších zbraní Kartalu proti Galatasaray bude anglický fotbalista Nathan Redmond, který se přímo podílel na 12 z posledních 7 gólů Beşiktaşe v Super League. Redmond ve 22 ligových zápasech v černobílém dresu vstřelil 5 gólů a na 5 asistencí. Devětadvacetiletý fotbalista, který vydržel na hřišti celkem 1306 minut, dostal 29 žlutých karet. Hvězda, která vyčnívá svým výkonem, zejména po hře v derby Fenerbahçe, bude hrát důležitou roli v ofenzivě při absenci Rachida Ghezzala.

Besiktas Galatasaray V kolik hodin bude zápas vysílán živě?

Hrát se bude dnes večer ve Vodafone Parku a začne v 19.00:XNUMX. rayhaber Zápas Beşiktaş-Galatasaray bude živě vysílán na beIN Sports 1. Živé sledování skóre 90 minut, které bude režírovat Ali Şansalan, bude v našich zprávách.

Utkání Besiktas-Galatasaray možné 11

Hra: Mert, Rosier, Sais, Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Amir, Gedson, Cenk, Aboubakar

Galatasaray: Muslera, Boey, Nelsson, Abdulkerim, Adekugbe (Dubois), Torreira, Oliveira, Rashica (Mír), Mertens, Kerem, Icardi

Besiktas 2-1 živý komentář k zápasu

69′ Abdülkerim chtěl udeřit hlavou, ale Colley odpověděl. Ofsajdová vlajka je ve vzduchu po postavení.

68′ Beşiktaş Romain Saiss dostal žlutou kartu po zákroku proti Keremovi.

67′ Zaniolo, který se s míčem setkal ve středním pásmu, zůstal po zákroku Saliha Uçana na zemi. Rozhodovací faul.

66′ Aboubakar, který visel za obranou v Beşiktaşi, čelil brankáři, ale ofsajdový praporek byl ve vzduchu.

65′ Abdulkerim chtěl vidět Rashicu, který se pohyboval za obranou. Míč šel přímo dopředu.

63′ Gedson Fernandes postupoval ve středu pole a dal to Cenkovi po své levici. Rosier byl v ofsajdu uprostřed zadní tyče Cenka.

62′ Midtsjö nahradil Oliveira a Zaniolo nahradil Mertense v Galatasaray.

60′ Amir Hadziahmetovic vstřelil svůj první gól proti Galatasarayi v kariéře Super League v dresu Beşiktaş.

59′ Amir Hadziahmetovic, který zachytil míč vinou Sergia Oliveiry, poslal míč do sítě v obličeji.

58′ GÓL | Amir Hadziahmetovic střílí gól a dává Beşiktaş do vedení.

45′ První polovina hry je u konce.

45 Ještě minimálně 6 minut do konce prvního poločasu.

43′ Rosier, který se s míčem setkal na pravém křídle, vyrazil k Cenkovi na boční tyč.

42′ Gedson Fernandes zůstává tentokrát na zemi ve středu zálohy při zásahu Rashicy. Hráči Beşiktaş čekají na karty.

41′ Salih Uçan posílá dlouhý pas na Vincenta Aboubakara do pokutového území. Torreira ostřeluje brankáře Musleru.

40′ Romain Saiss, který se před tímto zápasem podílel pouze na 1 gólu, asistoval i v derby Galatasaray hraném v první polovině sezóny.

Ve 39 letech zůstává Gedson Fernandes na zemi, tentokrát zasahující Torreira. Nedostatek rozhodnutí.

38′ Hra byla na chvíli přerušena kvůli zranění Saliha Uçana ve středu zálohy.

37′ Romain Saiss vstřelil svůj první oficiální gól proti Galatasaray za Beşiktaş.

36 Saiss, který je volný na rohový kop Arthura Masuakua, posílá míč do sítě hladkým úderem.

CÍL 35′ | Saiss zaznamenává počet remíz pro Beşiktaş.

30′ Beşiktaş se blížil k brance! Poté, co se Redmond trefil hlavou z pravé strany, hlavička Cenka Tosuna těsně minula.

CÍL 20′ | Icardi zachránil gól, který posunul Galatasaray v derby do vedení.

11 Galatasaray přišel efektivně. Na polovině Rashica, který vstoupil do pokutového území zprava diagonálně, zasáhla obrana před Icardim.

10′ Kerem, který si našel míč na levém křídle, sjíždí k čáře a jde do středu. Rosier míč zablokoval.

9′ Salih Uçan, který zachránil míč před Oliveirou na levém křídle, chtěl vidět Rosiera na pravém křídle, ale Mertens zasáhl.

7′ Beşiktaş vyšel z pravého křídla. Torreira zablokoval střední pásmo, které chtěl Redmond vytvořit na zadní tyči, kde se střetl s míčem v pravém rohu.

6′ Rosier si našel míč na pravém křídle a pokusil se zaútočit, ale nedokázal udržet míč na hřišti. Tac, Galatasaray.

5′ Adekugbe chtěl zaútočit z levého křídla, ale Rosier zasáhl tělem a trefil míč zvenčí.

4′ Fernando Muslera se pokusil poslat dlouhý pas na Maura Icardiho. Colley hlavičkuje při vhazování.

3′ Masuaku, který ho chtěl dát do hry na levém křídle přihrávkou Saliha, uvolnil Rashicu, který se snažil kontrolovat míč. Nedostatek rozhodnutí.

2′ Vincent Aboubakar, který se na začátku zápasu dostal do vzdušného souboje s Nelsonem, se zranil, ale bude moci pokračovat ve hře.

1′ Zazní první hvizd.

Selcuk Sports Sledujte zápas Beşiktaş Galatasaray živě Fantarium24 Justin Tv Jest vysílání Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs zápas bez kódu Sledujte selcukspor tv živě Sledujte Beşiktaş Gs zápas Sledujte živě Besiktas zápas bez hesla Justin tv Beşiktaş Gs fanium24 twitter přihlášení do Gs Sledujte zdarma Bjşk Galatasaray zápas sledovat Bjk Gs Kralbozguncu Netspor Selcuk sport tv hd Bjk Gs zdarma sledovat živě jestyayim Sledovat Beşiktaş Galatasaray bez zmrazení Sledujte zápas Netspor Bjk Gs sledovat zápas Beşiktaş Galatasaray bein sport hd Justin tv Cbs Sportovní sledovat Selçukspor tv živě

24. taraftárium Besiktas Galatasaray Sledujte živý zápas, sledujte bezplatné úniky zdarma, sledujte Justin TV, Jojobet TV, Matbet zdarma zápas Sledujte živý zápas Fantarium24 Beşiktaş Galatasaray, sledujte bezplatné úniky, sledujte Justin TV, Jojobet TV, zápasy zdarma Matbet