Shrnutí: Nejdůležitější momenty zápasu Konyaspor 2-1 v Galatasaray a odkaz na góly

Shrnutí Souhrn zápasů Konyaspor Galatasaray a odkaz ke sledování cílů

Galatasaray ukončil svou sérii 26 zápasů bez porážky ve 14. týdnu Super League prohrou 2:1 proti Konyasporu. V zápase, kde se Galatasaray dostal do vedení v 31. minutě s Milotem Rashicou v prvním poločase, domácí Konyaspor vyhrál zápas 2:1 brankami Sonera Dikmena a Oğulcana Ülgüna ve druhém poločase a získal 3 body. Úplné shrnutí, góly a důležité momenty zápasu Konyaspor-Galatasaray mohou fanoušci sledovat na webu Bein Sports.

Galatasaray čelil Konyasporu venku ve 26. týdnu Süper Lig Spor Toto. Hostující stadion Konya Metropolitan Municipality Stadium vyhrál tým se skóre 2-1.

Galatasaray se ujal vedení s Milotem Rashicou v 31. minutě, Konyaspor na tuto branku kontroval Sonerem Dikmenem v 62. minutě. Konyaspor, který dal další gól Oğulcanu Ülgünovi v prodloužení, vyhrál zápas 2:1.

Berkan Kutlu, který v Galatasaray nastoupil do utkání v první jedenáctce, byl vyloučen ve 11. minutě za žlutou kartu. Berkan Kutlu nebude moci příští týden nastoupit proti Adaně Demirspor.

Po tomto výsledku skončila 14. ligová vítězná série Galatasaraye.

Galatasaray tímto výsledkem získal 60 bodů. Konyaspor stoupl na 34 bodů.

Galatasaray se příští týden utká v lize s Adana Demirspor. Konyaspor půjde do Ümraniyesporu.

Souhrn utkání Konyaspor 2-1 Galatasaray a důležité momenty zápasu

90+3 GÓLY | Konyaspor se ujal vedení 2:1 brankou Oğulcana Ülgüna. Oğulcan, který se s míčem vpředu setkal s přihrávkou Bruna Paze, poslal míč do sítě tvrdým a měkkým úderem.

88′ Gól Konyasporu proti Endri Çekicimu se nepočítá jako ofsajd. Endri Çekici dostal po tomto gólu žlutou kartu za sundání dresu.

77 Nicolo Zaniolo střílel zpoza pokutového území, Sehic na poslední chvíli zahrává roh.

76′ Mahir napálil míč zpoza tyče, který poslal za obranu. Balón odletěl.

71′ Míč Milota Rashicy do sítě byl zrušen kvůli ofsajdu.

70 odešlo z Rashicy do Icardiho. Icardi nedostal ránu, kterou chtěl.

70′ Francisco Calvo dostává žlutou kartu za faul na Icardiho.

68′ V rychlém útoku Konyasporu se Marlos pokusil hodit míč Dioufovi do prázdného hřiště, ale Kaan Ayhan zasáhl kriticky.

62′ GÓL | Konyaspor vyrovnal gólem Sonera Dikmena. Soner měl velmi dobrou kontrolu nad míčem, což Bruno Paz sebral ze země. Střela pravou nohou zasáhla i Muslera a zamířila do sítě.

61′ Sacha Boey dostává žlutou kartu za faul na Marlose.

60′ Icardi trefil vzdálenější tyč a Sergio Oliveira putoval do pokutového území. Kožená cesta dospěla k vrcholu.

57′ Abdulkerim zasáhl do míče, který Calvo uvnitř pokutového území proměnil. Muslera na poslední chvíli zachránil míč směrem k brance.

54′ Gól Mame Dioufa v Konyasporu byl zrušen kvůli ofsajdu.

51′ Icardi se nemůže dotknout míče, který mu Leo Dubois sebral z levého křídla. Poté byl vyvěšen ofsajdový praporek.

43′ Sacha Boey zprava posílá míč do pokutového území a míří k bráně. Míč pod Sehicovou kontrolou zasáhl boční sítě.

37 Další žlutá pro Icardiho! Argentinská hvězda dostala žlutou kartu poté, co fauloval Adila ve středu zálohy.

36′ Berkan Kutlu dostává žlutou kartu za faul, kterého se dopustil proti soupeři ve středu pole. Berkan Kutlu byl vyloučen se žlutou kartou. Young chybí v utkání Adana Demirspor.

31′ CÍL | Galatasaray se ujal vedení 1:0 gólem Milota Rashicy. V rychlém útoku Galatasaraye viděl Kerem před sebou Rashicu. Kosovský hráč poslal míč do sítí měkkým kopem levačkou.

29′ Icardi viděl, jak se Boey kutálel zezadu. Boey vystřelil diagonálně. Brankář Sehiç vzal míč z rohu.

21' Střela Francisco Calvo od Alejandro Pozuelo střílí do pokutového území. Míč šel nad hlavu.

18′ Milot Rashica posílá míč za obranu a Icardi posílá míč centrem do sítě. Míč zůstal v brankáři Sehicovi.

13′ Příď Marlose Morena zasáhla obranu a míří k Muslerovi.

Muhammet Demir se setkává s míčem z pravého křídla v 5′ Abdulkerim. Chtěl to přenechat Mahiru Emrelimu, který byl v pokutovém území, ale Dubois zasáhl.

3′ Mahir Emreli sestoupil ze zadní řady zprava a otočil to. Na obranu kritická odpověď od Dubois.

1′ zápas začal signálem Zorbaye Küçüka.

Podívejte se na hlavní události Konyaspor Galatasaray Youtube Odkaz na shrnutí zápasů Bein Sports Konya GS. Jaký je výsledek zápasu Konyaspor Galatasaray? V kolik hodin se hraje Konyaspor Galatasaray? Kdo dal gól v zápase Konyaspor Galatasaray? Shrnutí hodinek Konyaspor Galatasaray youtube, Sledujte shrnutí zápasu Konya Galatasaray bein sport, lig tv Konyaspor sledovat shrnutí Galatasaray, sledovat shrnutí zápasu Konyaspor, Kdo vstřelil góly zápasu Konyaspor Galatasaray? Jak dlouho trvá zápas Konyaspor Galatasaray?, Sledujte góly Konyasporu, sledujte shrnutí zápasu Galatasaray, sledujte shrnutí, bein sport Sledujte shrnutí zápasu Galatasaray, Kdo vstřelil góly Konyasporu?, Kdo vstřelil góly Galatasaray?, Sledujte góly Galatasaray