My Bride Today Kdo vyhrál náramky v kuchyni, která nevěsta? 17. březen Moje nevěsta Kdo byl vyřazen v kuchyni, kdo přišel první?

Dnes Moje nevěsta, která vyhrála náramky v kuchyni Která nevěsta je březen Moje nevěsta, která byla vyřazena v kuchyni, která vyhrála první místo

Kdo vyhrál náramky v oblíbené kuchařské soutěži Kanal D, Bride's in the Kitchen dnes, která nevěsta je vítězkou tohoto šampionátu? 17. březen Moje nevěsta Kdo byl vyřazen v kuchyni, kdo přišel první? 17. března Moje nevěsta Kdo vyhrál 30 náramků v kuchyni? 17. března, Bride's Kitchen, kdo vyhrál čtvrt hvězdu a stav skóre týdne, jsou zodpovězeny v našich zprávách.

Bride's in the Kitchen přichází na obrazovky s prezentací Nursel Ergin a se závěrečným plátnem víkendu. Čtyřtýdenní šampion je určen dnes v měsíčním půlfinále. Zatímco nevěsty bojují o to, aby získaly od tchyní v kuchyni co nejvyšší skóre, pouze jedna z nich bude mít 30 zlatých. Hatice 6 a Özlem jsou v průběžném finále se zlatem v 5. čtvrtině. Takže kdo byl šampionem v mé Nevěstě kuchyni? 17. března, Moje nevěsta Kdo byl vyřazen v kuchyni, kdo byl první, bylo vyhlášeno pořadí? Zde je vítěz

S Nursel Ergin jako moderátorka zažívá vzrušení z prozatímního finále v Gelinim Mutfak. Vítěz a vyřazené jméno a majitel zlatého náramku byli vyhlášeni v Kuchyni nevěsty, která byla tento týden vysílána na obrazovkách Kanal D. Hatice má 6 zlatých hvězd a Özlem má 5. čtvrtinu hvězdy. Pokud Özlem vyhraje další čtvrtinu, budou si namlouvat s Hatice. Pokud Hatice, Merve a Rabia získají čtvrtinu zlata, stane se Hatice šampionem. No, kdo vyhrál první místo v My Bride's Kitchen, kdo je šampionem, je určen majitel zlatého náramku?

CO SE STANE V MEZIFINÁLE?

Trailer k 1100. epizodě My Bride's in the Kitchen byl zveřejněn! O čtyři týdny později byl vyhlášen šampion!

Syn dorazil. Nevěsty soutěžící ve čtyřtýdenním srovnání zažívají vzrušení z výhry 30 nebes. V soutěži, kde Rabia a Merve neměli šanci vyhrát, Özlem a Hatice bojovali o čtvrt zlato. Hatice má 6 zlatých hvězd a Özlem má 5. čtvrtinu hvězdy. Pokud Özlem vyhraje další čtvrtinu, budou si namlouvat s Hatice. Pokud Hatice, Merve a Rabia získají čtvrtinu zlata, stane se Hatice šampionem. Čeká nás dechberoucí epizoda.

KDO VYHRÁVÁ 30 ZLATÝCH NÁRAMEK V KUCHYNI MÉ NEVĚBY?

Hatice, která vyhrála maximálně čtvrt zlata na 4 týdny, se stala majitelkou 30 náramků v Bride's Kitchen.

MOJE NEVĚSTA V KUCHYNI 17. BŘEZNA 2023 BODOVÝ STAV

Pokud je Hatice vítězkou týdenních finálových narozenin, tedy pátku 17. března, pátku 30. března, je rozhodně vítězkou náramku XNUMX.

Hatice: 59 + 20 = 79
Touha: 42 + 9 = 51
Rabia: 52 + 12 = 64
Marta: 62 + 17 = 79

17. BŘEZNA KDO JE ŠAMPIONEM MÉ NEVĚBY V KUCHYNI? KDO BYLA MOJE NEVĚSTA PRVNÍ V KUCHYNI?

Nevěsta, která byla tento týden vyřazena v My Bride Kitchen, zatím nebyla oznámena. Když bylo vyhlášeno pořadí nevěst, bylo vyhlášeno jméno, které bylo vyřazeno v Kuchyni nevěst a vítěz. Dnešní vítězkou se stala Hatice a získala čtvrt zlata

STAV SKÓRE

Hatice: 20
Touha: 9
Rabia: 12
Marta: 17

17. BŘEZEN MOJE NEVĚSTA, KDO BYL ZRUŠEN V KUCHYNI?

Moje nevěsta v kuchyni se rozloučila se soutěží Rabia, která tento týden získala nejnižší ocenění.