Alanyaspor (1-3) Fenerbahce Highlights, góly a penaltové pozice

Alanyaspor Fenerbahce Mac Souhrn gólů a penaltových pozic

Fenerbahçe vyhrálo 26 body, když porazilo Alanyaspor 3:1 ve 3. týdnu Super League. Fenerbahçe sice v první polovině utkání prohrávalo 1:0, ale ve druhé polovině utkání, které hrálo suverénně, vybojovalo 2 trestné pozice. 2 góly Ennera Valencie, který proměnil penaltové pozice v góly, a góly Emreho Mora v prodloužení porazil na hřišti Alanyaspor 3:1 a vybojoval důležité vítězství ve smyslu smazání rozdílu mezi ním a Galatasarayem. Zejména fanoušci, kteří chtějí sledovat sestřih utkání Alanyaspor Fenerbahce, penaltové pozice a góly, čekají, až Bein Sports shrnutí zveřejní.

V zápase Alanyaspor Fenerbahce dal rozhodčí Metin Kalkavan první penaltovou pozici přímo, ale druhou pozici dal následováním VAR. Jorge Jesus dostal od rozhodčího podruhé červenou kartu a musel na tribunu. Přestože Fenerbahçe hrálo ve velmi napínavém zápase velmi dobře, obrana Alanyasporu stála pevně a zabránila Fenerbahçe proměnit.

Souhrn utkání Alanyaspor Fenerbahce a důležité momenty zápasu

Ve 26. týdnu Süper Lig Spor Toto porazilo Fenerbahçe venku Alanyaspor 3:1.

První branku zápasu vstřelil Alanyasporlu Koulouris v 6. minutě. Ve 2. poločase nastoupil na scénu Enner Valencia a Fenerbahçe nechalo poločas za sebou 1:0. Valencia využila penaltu v 63. a 85. minutě a vstřelila góly, kterými vedla svůj tým 2:1. V 90+2 vstřelil gól Emre Mor, který ulevil svému týmu a zvýšil skóre na 3:1.

Trenér Jorge Jesus dostal červenou kartu v 67. minutě. Portugalský kouč nepovede svůj tým v derby Beşiktaş.

Fenerbahce, které chyběl 1 zápas, tímto skóre navýšilo skóre na 54 a snížilo bodový rozdíl s vedoucím Galatasarayem na 6. Alanyaspor měl 28 bodů.

Příští zápas žluto-tmavomodrých sehrají proti Beşiktaş. Oranžovo-zelení se střetnou s Giresunsporem.

Nejlepší body, góly a penaltové pozice Alanyaspor Fenerbahce sledujte během sportu