V Mezinárodní gastronomické soutěži se stávají pýchou Izmiru

Studenti anatolské střední odborné a technické střední školy Izmir Bornova nás pochválili v 19. ročníku Istanbulské mezinárodní gastronomické soutěže. Studenti oboru stravovací a nápojové služby, kteří se 3denního klání z různých kategorií zúčastnili jednotlivě i ve skupině, se ze soutěže vrátili s 13 zlatými, 3 bronzovými a 1 stříbrnou medailí.

Studenti odboru anatolské střední školy potravinářského a nápojového oddělení Izmir Bornova se vrátili s mnoha oceněními z 37. Istanbulské mezinárodní gastronomické soutěže, které se zúčastnilo 400 studentů z 19 zemí. Studenti účastnící se soutěže jednotlivě i jako tým dosáhli vynikajícího úspěchu získáním 13 zlatých, 1 stříbrné a 3 bronzových medailí.

Efe Gülay, Recep Atay a Ragıp Şahin z týmu mužů soutěžících v kategorii „Moderní turecká kuchyně“ ze studentů soutěžících v různých kategoriích v mezinárodní soutěži byli oceněni zlatou medailí; Zlatá medaile Şeymy Başarové, Belinaye Palamuta a Şaziye Ömerové v kategorii „Nejlepší střední škola roku“; Cantürk Eroğlu, Doğukan Doğan a Fatmanur Soyer ze smíšeného týmu v kategorii „Nejlepší střední škola roku“ získali zlatou medaili a Şahra Kılıç a Aleyna Yakut v kategorii „Mladý zlatý náčelník roku“ bronzovou medaili.

Stávají se pýchou Izmiru v soutěži International Gastronomy Competition Photo

V kategorii jednotlivců Gamzenur Gür, v kategorii Těstoviny, Büşra Ergeç získala zlatou medaili v kategorii Restaurační dezerty a Belinay Palamut v kategorii Hlavní jídlo. Elif Cankurt získala stříbrnou medaili v kategorii hlavních chodů jednotlivců, Ceylin Özler získala zlatou medaili v kategorii carving a bronzovou medaili v kategorii dezertů, čímž se jméno naší země opět dostalo na mezinárodní scénu.

Medailoví studenti, zejména ředitel školy Adnan Uçar, který vždy podporuje jejich úspěch, hlavní učitelka v terénu Aslıgül Kartpak, jeden z postgraduálních studentů, kuchař kuchyně Hakan Akalın, mistři restaurace Litany İsmail a Murat Şef, kteří poskytují sponzorskou podporu s dodávkami materiálu a předběžná příprava a TAŞFED ve studiu Carving Poděkoval mistru asociace İbrahimu Polatovi, učitelce angličtiny Fatmě Arslan, která přeložila jídelní lístky, a asistentům ředitele İbrahimu Kuzovi a učitelům belgického zdraví, kteří nenechali soutěžící během soutěže samotné. soutěže, stejně jako Özgür Koç a Figen Altuntaş.