Ženský tým házené İzmir ve čtvrtfinále

Izmirský házenkářský tým žen ve čtvrtfinále

Ženský tým házenkářského klubu Mládežnického a sportovního klubu Izmir Metropolitan Municipality porazil v Evropském poháru EHF izraelský tým Maccabi Lands Ramat Gan 33:32 a stal se jedním z posledních osmi týmů.

Ženský tým házenkářského klubu Mládežnického a sportovního klubu Izmir Metropolitan Municipality porazil na silnici po Izmiru izraelský tým Maccabi Toprakm Ramat Gan v posledním 16. kole kvalifikace Evropského poháru EHF a prosadil se ve čtvrtfinále. Metropolitan Municipality vyhrál první zápas v Izmiru 27-20.

Rozhodčí duo Georgiana Murariu-Mihaela Paraschiv z Rumunska moderovalo zápas druhého zápasu ve sportovní hale Ohel Shem. První poločas se odehrál s převahou domácích 15:14. Druhý poločas byl svědkem velké rivality a náš tým dokázal zápas vyhrát se skóre 33-32 a stal se týmem, který prošel kolem.

Ece Sözmen skóroval 12, Yasemin Özgür 5, Büşra Işıkhan, Ecem Birben a Sibel Kıcıroğlu každý 4, Yeliz Özel 2, Burcu Dindar a İlayda Baktır každý.