Rallycross Champions Určeno v Zálivu

Rallycross Champions Determined in the Bay

Finálový závod tureckého šampionátu v rallycrossu pořádaný Tureckou automobilovou sportovní federací (TOSFED) s hlavním sponzorstvím ICRYPEX se v roce 2022 konal na závodišti Körfez za účasti 4 sportovců ve 17 různých kategoriích.

Na konci závodů na 1500 metrů dlouhé rallycrossové trati vyhrál Ali İşeri první místo v kategorii 1, zatímco Burak Dalkılıç skončil druhý.

V kategorii 2 se na prvním místě umístil Burak Title z týmu Castrol Ford Team Turkey, druhý skončil Mert Yudulmaz a třetí Levent Acar. Zatímco první tři umístění v kategorii 3 byli Halid Avdagiç, Gürkal Menderes a Serkan Güleç z GP Garage My Team, Çağlayan Çelik získal první místo v kategorii 4 a Ali Çatalbaş z GP Garage My Team získal druhé místo.

Organizaci, kterou se zájmem a nadšením sledovalo početné publikum, podbarvila driftová vystoupení Timura Pomaka, Uğura Soylu, Ömera Örse, Abbase Çimena, Hande Tancara a Farnoushe Rezaeie.