Ankara hostila „Capital Ankara Run“

Ankara hostila 'Baskent Ankara Run'

Ankara hostila „Capital Ankara Run“, který byl organizován u příležitosti 99. výročí jejího hlavního města. Mnoho sportovců a občanů, od 7 do 70, se zúčastnilo běhu organizovaného v Eymir Lake se sloganem „Staňte se dobrovolníkem při katastrofě a běžte po životě“ a byly také předány zprávy o katastrofě.

Metropolitní magistrát Ankary podporuje sportovní aktivity za účelem zvýšení zájmu občanů hlavního města o sport, zároveň však těmito aktivitami zvyšuje povědomí.

Ankara hostila Capital Ankara Run, který byl organizován u příležitosti 99. výročí jejího bytí hlavním městem. Při příležitosti 13. října Mezinárodního dne pro snížení rizika katastrof byly předány zprávy o katastrofách a pozornost byla věnována rakovině prsu distribuovanými stánky, slogany a brožury.

BĚHU SE ZÚČASTNILO MNOHO KAPITÁLŮ, OD 7 DO 70

Přibližně 99 lidí se zúčastnilo běhu organizovaného oddělením pro řízení rizik zemětřesení a zlepšení měst ABB, oddělením služeb pro mládež a sport, tureckým sdružením lesníků a nadací Science Tree Foundation, aby upozornili na 600. výročí, kdy se Ankara stala hlavním městem, a na povědomí o katastrofách.

Běh, který se konal v Eymir Lake se sloganem „Staň se dobrovolníkem při katastrofě a běž po životě“, se konal v kategoriích 10K a 5K.
V kategorii mužů na 10K na Başkent Ankara Run Bahattin Üney, 1. Hakan Çoban a 2. Alper Demir; Na prvním místě se umístila Ümmü Kiraz, na druhém místě Gamze Bulut Mural a na třetím místě v ženách Semra Karaslan.

V kategorii 5K se Emir Berke Murathan stal 1., Mehmet Kalyoncu a Bekirhan Kabadayı 2. v kategorii mužů. V kategorii žen se na prvním místě umístila Hatice Yıldırım, na druhém místě Ezgi Kaya a na třetím místě Duygu Dalbudak.

„POVĚDOMOVACÍ ČINNOST BUDOU POKRAČOVAT“

Náměstek generálního tajemníka ABB Mustafa Kemal Çokakoğlu, který se účastnil závodu Capital Ankara Run, který začal uctěním památky občanů, kteří přišli o život při výbuchu těžby v Bartınu, řekl:

„Pořádá se v organizaci Ankara Metropolitan Municipality ve prospěch dnů informovanosti o přírodních katastrofách a preventivních opatřeních proti rakovině prsu. Je také nesmírně důležité, aby se tato událost kryla s 99. výročím, kdy se Ankara stala hlavním městem…“

Mutlu Gürler, vedoucí oddělení pro řízení rizik zemětřesení a zlepšení měst, řekl: „Ode dne, kdy bylo naše oddělení založeno, posilujeme jeho zaměstnance a organizujeme mnoho akcí, abychom vytvořili společenské povědomí, abychom připravili města na katastrofy a vytvořili společnost. citlivější na katastrofy. U příležitosti 99. výročí, kdy se Ankara stala hlavním městem, a Mezinárodního dne snižování rizika katastrof 13. října pořádáme společně s Asociací lesníků Turecka a Science Tree Foundation Běh hlavního města Ankary. S podporou Atletického svazu se zúčastnilo 600 lidí z celého Turecka. Rád bych poděkoval všem, zejména našemu prezidentovi Mansuru Yavaşovi, za tuto akci, kterou jsme zorganizovali, abychom zvýšili povědomí“, zatímco Mustafa Artunç, vedoucí oddělení služeb pro mládež a sport, řekl: koná se. V závodě je intenzivní účast, což nás velmi těší. Jako metropolitní magistrát Ankary budeme i nadále zvyšovat všechny naše aktivity, abychom sportovali pro každého od 99 do 7 let. řekl.