KadıköyMezinárodní ragbyový turnaj v , Skončil

Mezinárodní ragbyový turnaj Kadikoy skončil

Kadıköy Byli vyhlášeni vítězové mezinárodního turnaje v ragbyové lize v Istanbulu, který pořádá magistrát města Istanbul a který pořádá asociace Rugby League za účasti 6 týmů ze 28 zemí.

Kadıköy V 6. mezinárodním turnaji Istanbul Beach Rugby League, který se konal na pláži Kalamış, soutěžily týmy z Turecka a zahraničí po dobu 2 dnů. Kromě Turecka se turnaje zúčastnily ragbyové týmy z Íránu, Srbska, Libanonu, Bulharska, Nizozemska a Srbska.

V turnaji, který se konal ve dnech 6. – 7. srpna za účasti 6 týmů ze 28 zemí, se v kategorii žen na prvním místě umístil tým La Bebos z Turecka a tým Lycans Black z Libanonu.

V turnaji se na prvním místě v turnaji mužů umístil tým La Bebos z Turecka a tým Lycans Black z Libanonu. Družstvo žen na druhém místě turnaje Kadıköy Ženy se staly třetí Rudou hvězdou. U mužů Kadıköy Na druhém místě se umístili Villains a na třetím Beytepe Panthers.