Byli vyhlášeni vítězové malířské soutěže Bicycle City Konya

Byli vyhlášeni vítězové malířské soutěže na téma „Bicycle City Konya“, kterou pořádá Konya Metropolitan Municipality pro studenty 31. ročníku ve 7 okresech. Starosta metropolitní obce Konya Uğur İbrahim Altay poblahopřál všem studentům, kteří se soutěže zúčastnili.

Tematická malířská soutěž „Bicycle City Konya“ organizovaná magistrátem metropole Konya a provinčním ředitelstvím národního vzdělávání pro studenty 7. ročníku po celém městě skončila.

Starosta metropolitní obce Konya Uğur İbrahim Altay uvedl, že provádějí důležité práce, aby se Konya stala známou jako město kol a aby se šířila cyklistická kultura. Prezident Altay řekl: „V této souvislosti jsme zorganizovali soutěž v malování na téma Bicycle City Konya, kterou jsme dříve pořádali pro žáky 4. tříd po celém městě ve spolupráci s naším provinčním ředitelstvím národního vzdělávání Konya, tentokrát pro žáky 7. tříd. Díky soutěži jsme viděli, že naši studenti úspěšně syntetizovali různé zážitky z Konya s tématem jízdních kol. Blahopřeji všem našim studentům, kteří se zúčastnili soutěže, za ztvárnění této akumulace s vlastní interpretací.“ řekl.

VÍTĚZÍ KOLA

Ve spolupráci s Ředitelstvím národního vzdělávání provincie Konya se do finále probojovalo 31 studentů z 83 okresů a studenti, kteří se umístili v soutěži, vyhráli kola a cyklistické vybavení. Vítězem soutěže se stala Ethem Emir Akgüneş ze střední školy pilot Meram Şehit Ayfer Gök; Na druhém místě skončili Beray Kale ze střední školy Yunak Kuzören Martyr Sinan Aktay a Ecem Tuğçe Aydoğdu ze střední školy Meram Alparslan.

Vítěze malířské soutěže s tématem „Bicycle City Konya“ můžete oslovit na konya.bel.tr/yarismasonuc.