Vítězové kampaně za sběr odpadních baterií v Izmiru obdrželi svá ocenění

Vítězové kampaně za sběr odpadních baterií v Izmiru obdrží své ceny

Vítězové 25. kampaně sběru odpadních baterií organizované magistrátem metropole Izmir obdrželi svá ocenění. V rámci kampaně bylo za rok sebráno 42 tun odpadních baterií a od začátku kampaně 477 tun odpadních baterií.

Starosta města Izmir Metropolitan Tunç SoyerOcenění v rámci kampaně sběru odpadních baterií realizované v souladu s cílem „Zanechat budoucím generacím svět lépe k životu“ byly předány jejich majitelům. V kampani, která se letos konala již po 25., byla oceněna v 8 kategoriích: děti, mládež, dospělí, školky, školy, mukhtáři, okresní obce, Bizim Ev Family Child Support Center. Vítězové převzali ceny z rukou náměstka starosty metropolitní obce Izmir Mustafy Özuslu na slavnostním ceremoniálu v Alsancaku Historical Gas Factory.

Zástupce generálního tajemníka metropolitního magistrátu İzmir Şükran Nurlu, vedoucí odboru zemědělských služeb metropolitního města İzmir Şevket Meriç, obecní byrokraté, ředitelé a podporovatelé kampaně se programu zúčastnili.

Náměstek primátora metropolitní obce İzmir Mustafa Özuslu při slavnostním vyhlášení uvedl, že jako metropolitní obec İzmir organizuje každoročně během Týdne životního prostředí kampaň na sběr odpadních baterií a že sebrané odpadní baterie bezpečně likvidují umístěním sběrných nádob na odpadní baterie a boxy na mnoha místech po celém městě.

"Musíme vzdělávat naše děti"

Özuslu prohlásil, že baterie není odpad a je recyklovaná, a řekl: „Vyhodnocováním odpadu děláme laskavost svému ekosystému. Pokud dokážeme vytvořit toto vědomí u našich milovaných dětí a zvykneme si na recyklaci, budeme žít prosperujícím životem v udržitelném a obyvatelném prostředí, aniž bychom ničili přírodu. Náš prezident Tunç Soyer"Pokud je možný jiný život, jsou to naše děti, naše mládež a vy, kdo to může umožnit," řekl.

42 tun baterií sesbíralo za jeden rok v kampani šetrné k ekosystému

Pod vedením metropolitního magistrátu Izmir, ve spolupráci Sdružení výrobců a dovozců přenosných baterií (TAP) a okresních obcí, bylo za jeden rok sebráno 42 tun odpadních baterií a od začátku kampaně 477 tun odpadních baterií.

kdo byl vítěz?

V kategorii „Děti“ 25. ročníku Sběru odpadních baterií; Na třetím místě se umístila Esmira Yıldırım, která nasbírala 117 kilogramů odpadních baterií, na druhém místě se umístila Nil Asya Öner se 138 kilogramy. První skončil Ali Bulut Önder, který nasbíral 410 kilogramů odpadních baterií.

V kategorii „Mládež“; Na třetím místě se umístil Alara Vural, který nasbíral 183 kilogramů odpadních baterií, na druhém místě Ataberk Köylü, který nasbíral 424 kilogramů odpadních baterií, a první místo v kampani získal Galip Karayel, který nasbíral 600 kilogramů odpadních baterií.

V kategorii „Dospělí“; Na třetím místě se umístil Selami Yıldırım, který sesbíral 195 kilogramů odpadních baterií, Uzay Gölcük sesbíral 400 kilogramů odpadních baterií a na prvním místě se umístil Kübra Altıntaş, který sesbíral 700 kilogramů odpadních baterií.

V kategorii „Mateřské školy“; Mateřská škola Mevlana třetí místo, Karşıyaka Mateřská škola druhé místo, soukromé mateřské školy Bostanlı Palmiye získaly první místo. Chytré tabule dostaly mateřské školy.

V kategorii "Školy"; Na třetím místě se umístila ZŠ Petkim, na druhém ZŠ Egekent, na prvním místě SŠ Özdere Ogana Timinciho. Zástupcům škol, kteří vystoupili na pódium, byly předány plakety.

V kategorii „Muhtars“; Třetí místo v okresním řediteli Konak Güzelyalı, Karşıyaka Mustafa Kemal Neighborhood Headmanship druhé místo, Bayraklı První místo získalo okresní ředitelství Korfez.

V kategorii „Okresní obce“; Třetí je obec Konak, která sbírá 4 tisíce 631 kilogramů odpadních baterií, druhá je obec Çiğli, která sbírá 5 tisíc 191 kilogramů odpadních baterií a 6 tisíc 535 kilogramů odpadních baterií. Karşıyaka Obec byla první.

v kategorii „Náš dům, centrum podpory rodiny a dětí“; Ocenění získali Seyhan Gülçin, Tahir Erkek a Arif Çetin.

Vítězové kampaně získali přenosný počítač, druzí stolní počítač a XNUMX. místo tablet.