Turecké mistrovství v silniční cyklistice konané v Pamukkale skončilo

Šampionát Turecka v silniční cyklistice, který pořádala metropolitní obec Denizli, skončil.

Prezident Turecké cyklistické federace Emin Müftüoğlu řekl o organizaci následující:

„Dokončili jsme turecké mistrovství v silniční cyklistice v Pamukkale. Soutěže se vydařily. Byli jsme velký tým. Závodníci svedli neskutečný boj, dokončujeme jak časovku, tak silniční závod. Guvernérství, metropolitní magistrát Denizli a provinční ředitelství vložily do této soutěže velké úsilí. Zanechali jsme za sebou turecké mistrovství hodné Denizliho. Mistrů se zúčastnilo 110 lidí. Hvězdy U17 a U15 byly přeplněné. Zdejší mladí šampioni byli nadějní sportovci související s olympiádou. Čekají nás mezinárodní soutěže, olympiáda a mistrovství světa. Chceme v těchto soutěžích co nejlépe reprezentovat naši zemi. Vyrazili jsme s cílem získat v budoucnu světové a olympijské medaile.“