Mistryně světa národní boxerka, Ayşe Çağrıır Kdo to je, kolik jí je let, odkud je?

Mistryně světa národní boxerka Ayse Cagirir Kdo je Odkud je stará?
Mistr světa národní boxer, kdo je Ayşe Çağrıır, jak je stará, odkud je?

Historický úspěch naší národní boxerky Ayşe Çağırır… Národní boxerce, která na Mistrovství světa žen v boxu soutěžila do 48 kg, se podařilo stát se mistryní světa, když porazila svou kazašskou soupeřku Aluu Balkikakuva! Kdo je tedy Ayşe Çağrıır, jak je stará a odkud je?

Velký úspěch zaznamenala Ayşe Çağırır v tureckém boxu, který zažíval svůj zlatý věk. Ayşe Çağrıır, která je mistryní světa do 48 kg, proslavila své jméno celý svět. Zde jsou podrobnosti o úspěchu našeho národního boxera a informace o jeho životním příběhu..

Historický úspěch od Ayşe Çağrıır!

Ayşe Çağrıır porazila Aluu Balkibekovaya z Kazachstánu a stala se mistryní světa ve finále mistrovství světa v boxu žen, které Turecko pořádá Mezinárodní boxerská asociace (IBA).

Kdo je Ayşe Çağrıır?

Národní boxer Ayşe Çağrıır se narodil v roce 1995. Vystudoval katedru učitelství tělesné výchovy a sportu. Sedmadvacetiletý boxer měří 27 metru a váží 1,60 kilogramů.

Na mistrovství Evropy v boxu žen v roce 2014 v Bukurešti, hlavním městě Rumunska, získala bronzovou medaili do 48 kilo.

Na Mistrovství světa v boxu žen 2022 pořádaném Mezinárodní boxerskou asociací (IBA) v Başakşehir Youth and Sports Facilities v Istanbulu v Turecku získala Ayşe Çağrıır zlatou medaili, když ve finále v kategorii do 48 kg porazila Kazašku Aluu Balkibekovou 3:2. Do finále se dostala tak, že v osmifinále porazila Uzbeku Marjonu Savrievovou, v osmifinále Francouze Rima Bennama, v semifinále Britku Demie-Jade Resztanovou ve čtvrtfinále 32:16 a Argentinku Aldanu Florenciu Lopezovou 5:0 v semifinále .