Hlavní město tureckých veletrhů, İzmir, bude v roce 2022 hostit 31 veletrhů

Hlavní město tureckých veletrhů, İzmir, bude v roce 2022 hostit 31 veletrhů
Hlavní město tureckých veletrhů, İzmir, bude v roce 2022 hostit 31 veletrhů

Izmir, hlavní město tureckých veletrhů, bude v roce 2022 hostit 31 veletrhů. Starosta metropolitní obce İzmir Tunç Soyer, který se zúčastnil úvodního setkání veletrhů, které se budou konat v novém roce, řekl: „IZFAŞ bude v roce 2022 nadále rozšiřovat ekonomiku našeho města a export naší země. Sblíží İzmir se světem a naše země bude na poli veletrhů chloubou,“ řekl.

Izmir, město veletrhů, zažije pestré a aktivní dny s veletrhy, které se budou konat v roce 2022. Starosta metropolitního magistrátu Izmir Tunç Soyer uspořádal úvodní setkání týkající se veletrhů, které uspořádají v roce 2022, že letos zdvojnásobí počet veletrhů na 31. Kromě předsedy Soyera, předsedy Izmirské obchodní komory Mahmuta Özgenera, předsedy komory průmyslu Egejského regionu Endera Yorgancılara, prezidenta Svazu obchodních komor a řemeslníků Zekeriya Mutlu, generálního ředitele ESBAŞ Dr. Faruk Güler, náměstek starosty metropolitní obce Izmir Mustafa Özuslu, generální tajemník metropolitní samosprávy Izmir Dr. Zúčastnili se Buğra Gökçe, generální ředitel İZFAŞ Canan Karaosmanoğlu Buyer, zástupci TÜRSAB, byrokrati a zástupci tisku.

Soyer: „Budeme pokračovat ve zvyšování našeho příspěvku k exportu a městu“

Starosta metropolitní obce Izmir Tunç Soyer v úvodním projevu schůzky řekl, že veletrhy organizované İZFAŞ jsou řešením prohlubující se hospodářské krize v zemi po pandemii a úzkým hrdlem, které zažilo téměř každé odvětví, a že přinesly skvělý příspěvek na export v zemi v roce 2021. Soyer uvedl, že 2021 provincií, včetně İzmir, dokázalo v roce 21 překročit hranici jedné miliardy dolarů ve vývozu, řekl: „İzmir se stal čtvrtým největším exportujícím městem v Turecku. İZFAŞ, kterému se podařilo navázat pouto mezi İzmir a světem, se nepochybně ujala důležitého úkolu ve zvýšení exportu do celého Turecka. Jsme odhodláni pokračovat v přispění İzmir Metropolitan Municipality a İZFAŞ k našim sektorům, exportu a městské ekonomice jejich rozšířením v roce 2022. V průběhu roku 2022 uspořádáme mnoho veletrhů během všech čtyř sezón na největším a nejmodernějším tureckém výstavišti Fuar İzmir. Letos je počet našich veletrhů dvojnásobný. İzmir bude v roce 2022 hostit 31 veletrhů spolu s hostujícími veletrhy, se kterými İZFAŞ spolupracuje.

„Výstava přispěje 3,2 milionům lidí“

Při plánování nových veletrhů pečlivě zkoumali výrobní a exportní trendy İzmiru a Turecka; Soyer uvedl, že upřednostňují služby, výrobu a průmysl, zemědělství a potravinářský sektor:

„Fetržní průmysl zásobuje mnoho sektorů přímým i nepřímým komerčním potenciálem, který vytváří, stává se prostředníkem prodeje a zvyšuje zaměstnanost. Podle údajů zveřejněných Global Fair Industry Association (UFI) je roční ekonomická velikost veletrhů po celém světě 137 miliard dolarů. Světový veletržní průmysl poskytuje přímo či nepřímo zaměstnání 3,2 milionům lidí. Zprostředkovává obchodní objem 325 miliard dolarů. Otevření stále více kvalifikovaných veletrhů v İzmiru jako takové také představuje přímý ekonomický přínos pro naše město. Hlavním účelem İZFAŞ není pouze zvětšení veletrhů v metrech čtverečních. Kromě toho zvýšit blahobyt naší země zvýšením exportu. Hlavním problémem naší země je krize v ekonomice a stále se prohlubující chudoba. Proto to říkám a uskutečňuji už od naší volební kampaně. Naším hlavním cílem pro İzmir je zvýšit blahobyt našeho města a zajistit jeho spravedlivý podíl. Vím, že není možné, abychom k tomuto cíli šli bez veletrhů İZFAŞ. S İZFAŞ dostanou svůj podíl nejen sektory, ale také všichni od taxikářů po obchodníky, od vesničanů po dělníky, od hotelů po kavárny. İZFAŞ bude v roce 2022 pokračovat v rozšiřování ekonomiky našeho města a exportu naší země, spojí İzmir se světem a bude hrdý na organizaci veletrhů v naší zemi.“

Jsme připraveni podpořit

Předseda průmyslové komory Egejského regionu Ender Yorgancılar řekl: „Máme na veletrh opravdu štěstí. Náš Izmir je jedním z nejpreferovanějších měst zahraničního kapitálu přicházejícího do Turecka. İzmir je průmyslové město, tyto produkty by měly být vystaveny. Se světem se můžeme setkat prostřednictvím veletrhů. Budeme i nadále poskytovat všechny druhy podpory,“ řekl.

Veletrhy nesou naše město do budoucnosti

Mahmut Özgener, předseda izmirské obchodní komory, řekl: „Těmto organizacím přikládáme velký význam. Veletrhy, které pořádáme, vnímáme jako důležité stavby, které nesou naše město do budoucnosti. Kromě veletrhů světových značek budeme letos spolu na zbrusu nových veletrzích. Budeme růst spolu,“ řekl.

Jako lidé z Izmiru máme velké štěstí.

Zekeriya Mutlu, prezident Svazu obchodních komor a řemeslníků, řekl: „My, lidé z Izmiru, jsme velmi šťastní lidé. Izmir je tak laskavé město, které nazýváme hrad z kamene Kadifekale. Izmir je jedním z nejkrásnějších měst na světě. Když na internetu hledáte veletrh, první věc, kterou uvidíte, je İzmir. Když napíšete Izmir, jako první k vám přijde veletrh. Snažíme se sloužit našemu městu, naší zemi a světu tím, že rozvíjíme odkaz Izmiru a veletrhu, který nám společně zanechali,“ řekl.

veletrh čtyř ročních období

Společnost İZFAŞ, která organizuje veletrhy z metropolitního města İzmir; Přenáší chápání veletržní organizace do čtyř ročních období se svými veletrhy, festivaly a kulturně-uměleckými akcemi. Zvýšení počtu veletrhů v druhé polovině roku 2021, İZFAŞ; Metropolitní magistrát İzmir hostil veletrhy ve 34 sektorech a 210 pododvětvích. Izmir, turecké veletržní město, také významně přispěl k exportu na konci roku, který dosáhl 32,9 miliardy dolarů s nárůstem o 225,4 procenta. V roce 2022, s 11 novými veletrhy, bude İzmir hostit 31 veletrhů spolu s veletrhy pro hosty.

Jaké jsou nové veletrhy?

Zatímco İZFAŞ přidává do svého kalendáře veletrhy Terra Madre, Flowera, Logistech, veletrhy Wecycle, Brandex, IBS Mother, Baby and Child, Road, R&D P&D Innovation Industry and Technologies, İmatech, Jewelery and Construction, Real Estate a Urban Transformation jsou veletrhy, kde spojuje síly.bude realizováno s firmami. Letos se v Kültürparku ve dnech 2. – 11. září letos koná veletrh gastronomie Terra Madre, Terra Madre Anadolu İzmir, který se koná každé dva roky v Itálii pod vedením největšího světového potravinářského hnutí Slow Food. Veletrh, který se bude poprvé konat v Turecku současně s 91. mezinárodním veletrhem Izmir, spojí malé výrobce se světem.

Počet veletrhů se zdvojnásobí

İZFAŞ si klade za cíl zdvojnásobit své veletrhy v souladu se svými strategickými cíli na období 2021–2024 a ponechat dveře Fuar İzmir otevřené 365 dní v roce. Se svou obnovenou vizí mezinárodní organizace veletrhů İZFAŞ; vytváří konkurenceschopnější obchodní prostředí a spojuje produkci s vysokou přidanou hodnotou s exportem. İZFAŞ, která kromě upřednostňování růstu ekonomiky země přispívá k propagaci a turistickým aktivitám, se soustředí na jarní a podzimní měsíce v souladu s požadavky sektorů ve veletržním kalendáři.

Veletrhy Izmir 2022:

 • 2.-6. února Agroexpo – 17. mezinárodní zemědělský a živočišný veletrh (Organizace veletrhu Orion)
 • 16.–19. února veletrh Horeca – 3. mezinárodní veletrh hotelového vybavení a pohostinských technologií (GL Platform Fuarcılık)
 • 2.–6. března Modeko – 33. mezinárodní veletrh nábytku Izmir (Efor Fuarcılık, Nobel Expo)
 • 16.–19. března Leather & More – 4. veletrh kůže a koženého oblečení (İZFAŞ)
 • 16.–19. března Shoexpo – 48. veletrh obuvi a tašek İzmir (İZFAŞ, Nobel Expo)
 • 30. března – 2. dubna Marble İzmir – 27. mezinárodní veletrh přírodního kamene a technologií (İZFAŞ)
 • 12.–14. května We-cycle – 1. veletrh životního prostředí a recyklačních technologií (İZFAŞ, organizace Efor Fair)
 • 12.–15. května Brandex – 1. veletrh dealerství, rozvoje značkového řetězce a investic (İZFAŞ, organizace veletrhů SNS)
 • 14.–21. května 1. festival koníčků a sportu (veletrhy Orion)
 • 25.–27. května Marentech Expo – 1. veletrh a konference Offshore Energy Technologies BİFAŞ (United Fuar Yapım A.Ş.)
 • 26.–29. května Olivtech İzmir – 10. Veletrh oliv, olivového oleje, mléčných výrobků, vína a technologií (İZFAŞ)
 • 26.–29. května 11. Ekologický veletrh İzmir (İZFAŞ)
 • 31. srpna – 3. září Shoexpo – 49. veletrh obuvi a tašek Izmir (İZFAŞ, Nobel Expo)
 • 31. srpna – 3. září Fashion Prime – 5. veletrh dodavatelů textilu, konfekce a technologií (İZFAŞ)
 • 31. srpna – 3. září FashionTech İzmir – 2. ročník konfekčního oblečení, oděvů a tiskařských strojů, veletrh technologií textilního tisku (İZFAŞ, İZGİ Fuarcılık)
 • 2.–11. září 91. mezinárodní veletrh İzmir (İZFAŞ)
 • 2.–11. září Terra Madre Anadolu 2022 İzmir (İZFAŞ)
 • 23.–25. září IBS 1. veletrh matek, miminek a dětí (İZFAŞ, organizace veletrhu Dimension)
 • 28. září – 1. října 1. potravinářský veletrh (GL Platform Fairs)
 • 29. září – 2. října Pet İzmir – 6. İzmir Pet Fair (Tema Fuarcılık)
 • 12.–14. října Road2Tunnel – 5. mezinárodní veletrh specializace na dálnice, mosty a tunely (İZFAŞ, veletrhy Ark-Maven)
 • 12.–15. října Flowera – 1. veletrh krajiny a řezaných květin okrasných rostlin (İZFAŞ)
 • 12.–15. října R&D P&D – 1. veletrh inovačního průmyslu a technologií (İZFAŞ, Eko Global Fairs)
 • 21.–23. října Beauty Expo – 2. İzmir Aesthetics Cosmetics Beauty Fair (Start Fairs)
 • 26.–28. října Logistech – 1. veletrh logistických skladů a technologií (İZFAŞ)
 • 2.–5. listopadu Imatech – 1. veletrh strojního průmyslu a výrobních technologií (İZFAŞ, organizace veletrhu İZGİ)
 • 22.–25. listopadu IF Wedding Fashion İzmir – 16. veletrh svatebních šatů, obleků a večerních šatů (İZFAŞ)
 • 22.–25. listopadu 1. İzmir Jewellery Fair (İZFAŞ, organizace veletrhu SNS)
 • 8.–10. prosince Cestování Turecko İzmir – 16. mezinárodní veletrh a kongres cestovního ruchu (İZFAŞ, organizace veletrhů TÜRSAB)
 • 8.–11. prosince Cestování Turecko İzmir Outdoor – 2. veletrh kempování, karavanů, lodí, outdooru a vybavení (İZFAŞ, organizace veletrhu TÜRSAB)
 • 22.–25. prosince 1. veletrh stavebnictví, nemovitostí a urbanistické transformace (İZFAŞ, Nobel Expo)

Podobné inzeráty

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar