Denizli's Second White Paradise, Denizli Ski Center, je zaplaven návštěvníky

Denizli's Second White Paradise, Denizli Ski Center, je zaplaven návštěvníky
Denizli's Second White Paradise, Denizli Ski Center, je zaplaven návštěvníky

Lyžařské středisko Denizli, které je po bílém ráji Pamukkale druhým bílým rájem města, je po otevření nové sezóny zaplaveno návštěvníky. Občané, kteří mají rádi sníh a lyžování v Denizli Ski Center, největším a nejmodernějším lyžařském středisku v Egejském regionu, zažijí nezapomenutelné chvíle v nádherné krajině.

Lyžařské středisko Denizli je zaplaveno návštěvníky

Lyžařské středisko Denizli, které realizovala metropolitní samospráva Denizli s cílem udělat z města důležité centrum atrakcí zimní turistiky, je s otevřením nové sezóny zaplaveno návštěvníky. Pevnými kroky k tomu, aby se stal jedním z nejpreferovanějších míst pro zimní sporty, zařízení vítá amatérské i profesionální lyžaře z mnoha měst Turecka a občany, kteří chtějí snowboardovat. V Denizli Ski Center, které je největším a nejmodernějším lyžařským střediskem v Egejském regionu, vytvářeli pestrobarevné obrázky občané, kteří si chtějí užít lyžování i užít si sněhu, zejména o víkendu. Lyžařské středisko Denizli, které svou topografickou strukturou a „křišťálovým“ charakterem sněhu, který se nachází jen na několika místech na světě, poskytuje velkou výhodu pro lyžování, má kapacitu svým každodenním vybavením uspokojit všechny potřeby.

Nový favorit milovníků lyžování

Se zahájením sezóny se občané hrnuli do lyžařského střediska Denizli, takového zařízení do města. kazanPoděkoval magistrátu města Denizli za jejich úsilí. Zde jsou názory návštěvníků:

Erdal Naci: Přišli jsme s mými dětmi na turistiku a lyžování. Rád bych velmi poděkoval magistrátu města Denizli. Zařízení mi přišlo velmi dobré. Jedná se o velmi krásné a skvělé zařízení.

Ismet Erdem: Přišel jsem z Izmiru na doporučení mého přítele. Přišlo mi to moc hezké a jsem spokojená. Naštěstí je dobré počasí.

Mehmet Somunoglu: Letos napadl nejlepší sníh za poslední 3-4 roky. Dole je asi 1 metr sněhu, nahoře víc. Myslím, že to bude velmi dobrá sezóna. Bude to dobrá sezóna jak pro lyžařský areál, tak pro nás milovníky lyžování. Nejen z Denizli, ale také z Muğla, Aydın a İzmir. Právě se ozval sníh a v následujících týdnech přibude další.

“Do našeho města to velmi sluší”

Starosta metropolitní obce Denizli Osman Zolan uvedl, že Ski centrum Denizli rozšířilo stávající turistický potenciál Denizli na čtyři sezóny a řekl: „Naše lyžařské středisko Denizli, které se stalo důležitým centrem cestovního ruchu v našem městě z hlediska zimní turistiky, nám vyhovuje. město velmi dobře. Velmi pěkné zařízení v Denizli kazannadávali jsme. Toto zařízení dělá dojem nejen na naše město, ale i na naše hosty z celé země. Po Bílém ráji Pamukkale je naše Denizli nadále jedním z měst, na která upozorňuje náš druhý bílý ráj, Denizli Ski Center. Doufám, že obří projekty pro naše město kazanBudeme pokračovat ve stoupání,“ řekl.

Lyžařské středisko Denizli

Lyžařské středisko Denizli, které se nachází v Bozdağ v nadmořské výšce 75 2 metrů v okrese Nikfer v okrese Tavas, 420 kilometrů od centra Denizli, slouží amatérským i profesionálním lyžařům s nejdelším mechanickým zařízením 1700 metrů, druhým 1500 metrů a třetím 700 metrů. V centru jsou 2 sedačkové lanovky, 1 sedačková lanovka a pohyblivý chodník. Lyžařské středisko Denizli, které má kapacitu uspokojit potřeby svých návštěvníků svou infrastrukturou a každodenním zázemím, poskytuje velkou výhodu pro lyžování svou topografickou strukturou a sněhovými vlastnostmi. Uvádí se, že lyžařský areál 1. etapy Ski Centra Denizli, který má vhodná kritéria pro orientaci svahu (Sever – Severozápad), kvalitu sněhu z hlediska prachu a křišťálového sněhu, je 487 hektarů a region se nachází v ideální oblasti pro snowboarding.

Podobné inzeráty

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar