Ego řidiči v řidičském výcviku pro nové autobusy Ankary

Ego řidiči v řidičském výcviku pro nové autobusy v Ankaře
Ego řidiči v řidičském výcviku pro nové autobusy v Ankaře
Přihlásit se k odběru  


Generální ředitelství metropolitního města Ankara EGO začalo poskytovat technická a praktická školení více než 2013 76 řidičům EGO pro celkem 2 kloubových, sólových a elektrobusů, které byly zakoupeny a dodány poprvé od roku 500. Starosta metropolitní oblasti Mansur Yavaş, který se s obyvateli Başkentu prostřednictvím svých účtů na sociálních sítích podělil o to, že vozidla s pokročilou technologií dorazila do Ankary, řekl: „V důsledku prací, které jsme zahájili od prvního dne, kdy jsme se ujal úřadu, končíme. stížností způsobených letitým nedostatkem autobusů. Zahájili jsme školení na první dodávku našich 301 nových autobusů, které jsme zařadili do našeho vozového parku. Velmi brzy budou naše silnice červenobílé,“ řekl.

Metropolitní magistrát Ankary, který pokračuje ve svém úsilí o bezpečnější a pohodlnější veřejnou dopravu do hlavního města, každým dnem rozšiřuje svůj vozový park.

Generální ředitelství EGO, které nakoupilo nové autobusy poprvé od roku 2013, převzalo v první etapě celkem 76 nových autobusů a začalo poskytovat technická a praktická školení více než 2 500 řidičům autobusů EGO.

Starosta metropolity Mansur Yavaş oznámil, že do hlavního města dorazila špičková vozidla prostřednictvím sdílení videa na svých účtech na sociálních sítích, řekl: „V důsledku práce, kterou jsme začali od prvního dne, kdy jsme se ujal úřadu, jsme ukončili způsobené stížnosti. let nedostatkem autobusů. Zahájili jsme školení na první dodávku našich 301 nových autobusů, které jsme zařadili do našeho vozového parku. Velmi brzy budou naše silnice červenobílé,“ řekl.

NOVÉ AUTOBUSY SE PŘIPRAVUJÍ NA VJEZD DO TERÉNU

Ego Sofors pro nové autobusy Ankary v tréninku Surus

Generální ředitelství EGO ve spolupráci s odbornými firemními školiteli připravuje na expedice 76 řidičů kloubových, sólo a elektrobusů, které byly dodány v listopadu v rámci nákupu nového autobusu.

Vedoucí školení autobusového oddělení EGO İbrahim Erkaymaz uvedl, že řidiči autobusů absolvují technické a teoretické školení a poté praktický výcvik v řízení nových autobusů.

„Začali jsme školit více než 2 500 řidičů, aby uvedli naše autobusy do provozu. Školení vedou vlastní trenéři Mercedesu. Naše školení zajišťuje čtyřčlenný personál. Ve 2. a 3. kraji naše školení probíhají ve skupinách po 15 lidech. Naším cílem je poskytovat efektivnější školení tím, že budeme udržovat počet řidičů v našich skupinách na minimu. Nejprve jsou uvedeny všechny technické informace a poté přejdeme k praktickému výcviku.“

Ego Sofors pro nové autobusy Ankary v tréninku Surus

Své myšlenky vyjádřili také řidiči EGO, kteří se školení zúčastnili a začali využívat nové autobusy:

-Victory Karatop: "Náš výcvik začal. Získáváme technické informace o vozidle. Dozvídáme se, jak se nové autobusy liší od ostatních autobusů z hlediska použití. Naše nově příchozí autobusy jsou velmi dobře vybavené. Vybaven pokročilou technologií. Hodně štěstí lidu Ankary.“

- Kenan Agili: „Naše tréninky jsou velmi produktivní. Autobusy jsou dobře vybavené. Děkujeme všem, kteří přispěli."

- Kamil Goktepe: „Náš výcvik pokračuje velmi úspěšně. Absolvujeme také pokročilá řidičská technická školení. Kéž jsou naše autobusy přínosem pro poskytování lepších služeb lidem a pro udržitelnou Ankaru.“

Ahmet Tufekci: „Přijely naše nové autobusy. Náš výcvik pokračuje velmi rychlým způsobem. Vzhledem k tomu, že naše vozidla jsou vybavena nejmodernější technologií, je to velmi užitečné pro občany i pro nás.“

TECHNICKÉ VLASTNOSTI NOVÝCH VOZIDEL

Ego Sofors pro nové autobusy Ankary v tréninku Surus

Občané budou moci cestovat pohodlněji a bezpečněji díky vyspělé technologii autobusů, které jsou preferovány jako vhodné pro městskou osobní dopravu (M3 kategorie třída 1).

Autobusy, které jsou nízkopodlažní, klimatizované, vhodné pro přepravu jízdních kol, mají informační obrazovky pro cestující, oznamovací systém a dvouvstupový USB port, disponují také funkcemi usnadňujícími přístup pro starší, těhotné a handicapované cestující (nájezdy pro invalidy, speciální prostory pro elektrické a manuální invalidní vozíky). Autobusy, které přitahují pozornost speciálním zabezpečovacím zařízením, mají také systém sledování vozidel, kamery (12 kusů) a záznamový systém.

V nouzových případech se po stisknutí tlačítka paniky zpráva dostane přímo do informačního centra generálního ředitelství EGO, zatímco nové autobusy pojedou s tempomatem omezeným na 70 kilometrů.

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar