Trénink tváří v tvář začíná zítra po týdenní přestávce

Trénink tváří v tvář začíná zítra po týdenní přestávce
Trénink tváří v tvář začíná zítra po týdenní přestávce
Přihlásit se k odběru  


Školy v pondělí po týdenní přestávce obnoví prezenční vzdělávání. Ministr Özer řekl: "Nyní budeme pokračovat tam, kde jsme přestali, se stejným odhodláním a při dodržování všech našich zdravotních opatření." řekl.

Školy v pondělí po týdenní přestávce obnoví prezenční vzdělávání. Ministr národního školství Mahmut Özer ve svém hodnocení na toto téma uvedl: „Dne 6. září 2021 jsme zahájili prezenční vzdělávání na všech úrovních, pět dní v týdnu a po 2,5 měsících, dali jsme si týdenní přestávku, která byla plánována v kalendáři. Naši žáci a učitelé měli možnost si odpočinout během prázdninového prázdninového týdne. Naši učitelé mohli během tohoto týdenního období pokračovat ve vzdělávání na dálku z digitálního prostředí. Naši učitelé proto tento týden nešli do školy. Nyní budeme pokračovat tam, kde jsme skončili, se stejným odhodláním a dodržením všech našich zdravotních opatření. Při této příležitosti přeji všem našim studentům zdravé a úspěšné období vzdělávání.“

V pondělí je uzavřeno pouze 66 tříd

Özer uvedl, že třídy, které byly uzavřeny kvůli této týdenní přestávce, ve svých slovech pokračoval takto: „K 22. listopadu 2021 bude uzavřeno pouze 850 z 66 tisíc učeben. Všechny ostatní kurzy budou pokračovat s prezenční výukou.“

Proočkovanost učitelů 93 %

S důrazem na neustálý nárůst proočkovanosti učitelů Özer uvedl, že počet učitelů, kteří dostali alespoň dvě dávky očkování, se zvýšil na 88 %. Özer řekl: „Podíl učitelů, kteří byli 6. srpna očkováni alespoň dvěma dávkami, byl 60 %. Je velmi důležité, že tato míra se k dnešnímu dni zvýšila na 88 %. Na druhou stranu podíl učitelů, u kterých se vytvořily protilátky, aniž by byli očkováni, se pohybuje kolem 5 %. U nás se tedy podíl učitelů, kteří byli očkováni alespoň dvěma dávkami a mají protilátky bez vakcíny, pohybuje kolem 93 %. Vzhledem k velikosti počtu učitelů v našem školství tato míra odpovídá přibližně 1 milionu 116 tisíc učitelů. Naší největší výhodou v tom, že naše školy jsou v současnosti otevřené, je to, že naši učitelé jsou vysoce proočkovaní.“

Přehlídka železničního průmyslu Armin sohbet

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar