Vakkorama Sailing Team se vrátil z Göceku s vyznamenáním

Vakkorama, který považuje sport za nedílnou součást módy a účastní se důležitých jachtařských závodů v zemi s týmem Vakkorama Sailing Team, dosáhl významného stupně v 19. podzimním Göcek Race Week. Vakkorama Sailing Team vybojoval třetí místo v závodech. Cenu týmu předal Cem Hakko prezident federace.

19. podzimní závod Göcek Race Week a 10. listopadu Atatürk Cup, které se konaly v okrese Fethiye v Muğla, byly svědky boje plachetních jachet. Závody, které pořádá Göcek Yacht Club a na kterých startovalo celkem 161 lodí, trvaly 5 dní. V závodech, které odstartovaly v zátoce, sportovci urputně soupeřili o umístění v zeměpisné trase.

V rámci 19. Göcek Autumn Race Week se na prvním místě umístila Lagherta, druhé místo Magic Twelve a třetí místo Vakkorama Sailing Team v ICR 1.

Na konci tvrdého boje slavil úspěch na pódiu Vakkorama Sailing Team, který skončil třetí. Trofeje vítězům předal Özlem Akdurak, prezident federace plachtění.