Nové investice do lyžařského střediska Erciyes

Nové investice do lyžařského střediska Erciyes
Nové investice do lyžařského střediska Erciyes
Přihlásit se k odběru  


Starosta metropolitní obce Kayseri Dr. Memduh Büyükkılıç zkoumal výstavbu nově vybudovaných kaváren a obchodů s lyžařským vybavením v lyžařském centru Erciyes a další stavby a navštívil obchodníky. Prezident Büyükkılıç uvedl, že jejich cílem je posunout potenciál Kayseri a Erciyes dále a v této souvislosti vytvořit nová zařízení kazanuvedli, že ano.

Generální tajemník metropolitní samosprávy Hüseyin Beyhan, zástupce generálního tajemníka Hamdi Elcuman, Erciyes A.Ş. Murat Cahid Cıngı, předseda představenstva, Ahmet Şeref Bahçecioğlu, vedoucí katedry studií a projektů, a Salih Özgöncü, vedoucí odboru kultury a sociálních věcí.

„NAŠE SNAHY O SPLNĚNÍ POTŘEB SVĚTOVÉ ZNAČKY ERCIYES POKRAČUJE“

Metropolitní starosta Dr. V prohlášení o svých kontaktech v lyžařském středisku Erciyes Memduh Büyükkılıç uvedl, že jeho úsilí vyhovět potřebám Erciyes a odstranit jeho nedostatky pokračuje, a řekl:

„Jako světová značka naše Erciyes pokračuje v úsilí vyhovět jejím potřebám a odstranit její nedostatky. Lyžařské středisko mezinárodních standardů, zvláště děkujeme našemu prezidentovi Hasekimu. Samozřejmě zde stavíme 18 mechanických provozů, z nichž 19 je nových. Kromě toho je zde 32 lyžařských tratí a 102 kilometrů lyžařských tratí. Abychom vyhověli zdejším potřebám na mezinárodní úrovni, doplňujeme naše obchody o 6 nových kaváren, nových míst pro zásobování lyžařským vybavením a jsou v procesu dokončování. Navíc naše středisko Ski Academy bylo postaveno do pozice, kdy bude naše Spor A.Ş. vychovávat naše děti. Ta stavba je hotová. Opět, kromě toho všeho, jsou v této sezóně uvedeny do provozu 3 naše nové hotely a pokračuje výstavba 3 hotelů.“

ZAVOLEJTE Z BÜYÜKKILIÇ PROVOZOVATELŮM ČEKAJÍCÍM NA POZEMKU HOTELU

Büyükkılıç také zavolal provozovatelům, kteří již dříve koupili pozemek pro stavbu hotelu v lyžařském středisku Erciyes a ještě nezačali se stavebními pracemi, a řekl: „Soudní procesy, které jsme zahájili, abychom připomněli našim přátelům, kteří koupili pozemek a nechaly to svým způsobem nečinné, také pokračují. Také ho připomínáme. Pokud navrhnou projekt a položí základy, vyjadřuji zde, že proces týkající se tohoto případu snadno přezkoumáme. Jak jsme řekli, naším cílem je zřídit zde zázemí. kazana reagovat na potenciál Erciyes“.

“KAYSERİ NEVYJADUJEME POUZE JAKO LYŽAŘSKÉ CENTRUM”

Starosta Büyükkılıç zdůraznil, že nepopisují Kayseri jako pouhé lyžařské středisko:

„Jak víte, náš potenciál cestujících i nadále přichází do našeho města, zejména do našeho lyžařského střediska, charterovými lety ze zahraničí, zejména z Ruska, Polska, Ukrajiny, Česka a Běloruska. Letos s největší pravděpodobností pocházejí z Latinské Ameriky. Rád bych také připomněl náš turistický potenciál, který vytvoří destinaci kombinovanou s Kappadokií. Kayseri nepopisujeme jako pouhé lyžařské středisko. Nechceme, aby se naše Erciyes vešly do čtyř měsíců, jako je tento. Společně s naším střediskem pro vysoké nadmořské výšky pokračujeme v našem úsilí poskytovat zde příležitosti pro horskou turistiku a další aktivity. Naše High Altitude Center již začalo získávat velké uznání doma i v zahraničí. Opět stavíme 6 dalších zařízení a fotbalových hřišť, abychom zde uspokojili potřeby. Máme také tenisové kurty. Kromě toho naše práce rychle pokračují s logikou vytvoření druhého centra s naším krytým bazénem v olympijských standardech, naší tělocvičnou, gymnastickými dráhami a fitness centry a také plánováním hotelu tam. S tímto krásným vývojem chci posunout potenciál našeho Kayseri dále, být nástrojem pro lepší připomenutí našeho města, aby toto krásné město, které je průmyslovým a obchodním centrem, bylo připomínáno svými historickými, kulturními a další turistický potenciál."

“GASTRONOMIE JE NAŠE MUST HAVE”

Prezident Büyükkılıç popsal hodnoty gastronomie jako nepostradatelné a prohlásil, že budou pokračovat v práci tímto směrem: „Kromě toho všeho jsou naše sine qua non různé civilizace. kazanChtěl bych našim přátelům připomenout, aby neignorovali naše vlastnosti a krásy v oblasti gastronomie. Přeji hodně štěstí při této práci. Doufejme, že naše obchody, které jsou vhodné pro ducha a povahu našich Kayseri, zde budou probíhat metodou výběrových řízení a budou reagovat na tuto krásnou potřebu. Toto je město značek a samozřejmě naše Erciyes, které nese značky ve svém těle, z něj dělá značku nejen svými klobásami, pastrami a ravioli, ale také logikou „jsme tam“ v každém oboru. , ale říkám to, protože si to zaslouží. Doufám, že nepřestanu, říkám běžet dál,“ řekl. Prezident Büyükkılıç se také setkal s místními a zahraničními turisty během své návštěvy u obchodníků v Erciyes. sohbet On.

Přehlídka železničního průmyslu Armin sohbet

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar