Šlapali dobrotu s Toyotou

Závod „Velotürk Gran Fondo“ se konal v Çeşme za účasti 21 amatérských i profesionálních sportovců z 1501 zemí. V tomto závodě, kterého se Toyota účastnila se svým přístupem k sociální odpovědnosti, byla etapa „Toyota Hybrid“ svědkem nelítostného boje.

Toyota, která zahájila „velkou změnu a transformaci“ v Turecku i ve zbytku světa, podpořila závod Velotürk Gran Fondo v rámci svého přístupu „Mobil You Are Free“.

V závodě Velotürk Gran Fondo Çeşme, kde se Toyota zúčastnila etapy „Toyota Hybrid“, byla dětem v nouzi rozdána jízdní kola na podporu projektu společenské odpovědnosti „Pokud se dítě směje, svět se směje“. V organizaci, která se letos konala v Çeşme již popáté, byla dětem v nouzi darována jízdní kola zakoupená z příjmů získaných od účastníků a sponzorů Hybridní etapy Toyota.

Zatímco 63 kilometrů dlouhá „Toyota Hybrid“ a 110 kilometrů dlouhá trať byly svědky tvrdé konkurence, na trati Toyota Hybrid soutěžilo 807 sportovců. Kromě toho mělo možnost závodit v organizaci 9 zrakově postižených a 14 paralympijských sportovců. Toyota se jako dobrý partner se skupinou Velotürk zúčastnila závodu také s vlastním týmem.