TransAnatolia Adventure skončila v Karsu

transanatolské dobrodružství skončilo krasem

V Karsu skončil TransAnatolia Rally Raid, první a jediný turecký závod a jeden z největších a nejnáročnějších závodů na světě. Závodníci, kteří startovali z Eskişehiru v sobotu 11. září, projeli 14 měst a uběhli 2.300 18 km a cíl viděli 11. září na zámku Kars. Dobrodružství TransAnatolia Rally Raid táhnoucí se od Eskişehiru do Karsu mezi 18. a 2021. zářím 18 skončilo slavnostním předáváním cen na zámku Kars v sobotu XNUMX. září.

Při slavnostním ceremoniálu, kterého se zúčastnili zástupce hejtmana Karsu Mehmet Zahid Doğu, provinční ředitel Kars pro mládež a sport Nedim Aslan, šéf provinční policie Yavuz Sağdıç, generální tajemník SERKA Dr. Ibrahim Taşdemir a prezident jednotky SERKA pro cestovní ruch a životní prostředí Çağrı Birol, pořadí ve všech třídách bylo následující.:

Ve třídě automobilů; První místo získal Murat Kamil Altun-Tuvana Sayar z Becce Motorsports, který soutěžil se Suzuki Grand Vitara, třetí skončili Ahmet Tınkır-Ali Günpay a Yalçın Batuhan Korkut-Fırat Şahin z Bantboru Offroad Team s Mitsubishi L200.

Ve třídě SSV; Ital Federico Bhutto-Filippo Ippolito, který soutěžil s prvním CAN-AM Maverick X3, se stal druhým Ertan Nacaroğlu-Eray Yanpar a třetím Barbaros Yangin-Ali Osman Kutanoğlu.

Ve třídě nákladních vozidel; První místo získal Ramazan Yılmaz-Onur Sırımoğlu, který soutěžil s Mercedes Unimog, druhé místo obsadil Murat Karahan-Mehmet Fürkan Saylam, který soutěžil s Mercedes Unimog, a třetí místo získal Marino Mutti-Mert Özgün.