Veslařské závody Zlatý roh pořádané pobočkou IBB Spor Istanbul, úchvatné

Halické veslařské závody jim vyrazily dech

„Závody ve veslování na zlatém rohu“ pořádané dceřinou společností IMM Spor Istanbul na 4,5 km dlouhé trati z mostu Unkapanı do Miniatürku dodaly městu vzrušení a poskytly divákům vizuální hostinu. Prezident IMM předává svou trofej týmu Fenerbahçe B, který se stal šampionem v kategorii Big Men Ekrem İmamoğlu„Sním a doufám, že ve velmi blízké budoucnosti se v Istanbulu, kde se konají olympijské hry, budou konat veslařské závody ve Zlatém rohu,“ řekl.

Tým Fenerbahçe B získal první místo v kategorii Big Men na akci, kde se konaly týmy a kluby, prezident İBB Ekrem İmamoğluTým Fenerbahçe A získal druhé místo od prezidenta veslařské federace İlhami İşsevena a vítěz bronzové medaile Şişecam Çayırova tým obdržel od generálního tajemníka IMM Can Akına Çağlara.

VIZUÁLNÍ HODINY NA MODRÉM HALICU

Včera se konaly veslařské závody Zlatý roh, kde se prožila velká konkurence a příjemné chvíle. Trať, která vycházela z mostu Unkapanı v závodě typu Coastal Endurance ve vzdálenosti 4.500 metrů, skončila u Miniatürk Pier. Na akci, na které se zúčastnilo 57 týmů, 12 klubů a 285 sportovců, se objevily barevné obrázky.

Závody pořádané v kategoriích U19, Master a Big začaly v 10.00:19 bojem mužů U19. Tým Galatasaray B získal první místo v kategorii mužů do XNUMX let. Izmit Sümerspor dokončil závod na třetím místě, druhý byl tým Galatasaray A.

Druhý závod dne se konal v kategorii Master Mix. Tým Izmit Sümerspor B byl první v závodě Master Mix. Na druhém místě se umístil tým jednotlivců, který se skládal z jednotlivců, kteří nejsou členy klubu, a na třetím místě tým veslování Galata.

Izmit Sümerspor získala první místo v kategorii velkých žen, zatímco na druhém místě se umístil sportovní klub Golden Horn. Vira Denizcilerová dokončila závod na třetím místě.

FENERBAHÇE OZNAČILA ZÁVOD DENU

V závodě velkých mužů, který byl nejrychlejším závodem dne, skončil tým Fenerbahçe B na prvním místě a tým Fenerbahçe A na druhém místě. Tým Şişecam Çayırova dokončil závod na třetím místě. Cena týmu Fenerbahce B IMM President Ekrem İmamoğludostal to od.

Vira Denizcilerová získala první místo v Mistrovství žen. Zatímco İzmit Sümerspor obsadil druhé místo, tým Galata veslování skončil třetí. Tým Galata A dokončil závod na prvním místě v kategorii Master Men's. Tým Golden Horn A skončil druhý a tým Vira Denizciler A skončil závod na třetím místě.

Den byl uzavřen závodem žen do 19 let. Fenerbahce vyhrála mistrovství žen do 19 let. Zatímco tým İzmit Sümerspor A dokončil závod na druhém místě, tým İzmir Sümerspor B se umístil na třetím místě.