Nejžádanější značky ojetých vozidel během ramadánu

Během sahuru v ramadánu se počet vyhledávání vozidel zvýšil

Podle údajů sahibinden.com se zájem o kategorii vozidel během sahurových hodin v dubnu zvýšil o 247% ve srovnání s obdobím před ramadánem.

Nejvíce inzerovanou kategorií vozidel v dubnu byl Automobile, zatímco pořadí následovaly Minivan & Panelvan, Land / SUV & Pick-up, Užitková vozidla a Motocykly. Renault - Clio obsadil první místo v žebříčku Brand & Model. Následoval Volkswagen Passat a Opel - Astra a Renault - Megane se dělily o 3. místo v nejvíce inzerovaných vozech, v hodnocení pokračoval Ford - Focus. Značka Land / SUV & Pick-up, která měla v dubnu nejvíce reklam, zůstala nezměněna a na prvním místě se umístil Nissan.

Podle dubnových údajů sahibinden.com bylo vyrobeno nejvíce reklam na automobily v bílé, černé, šedé, stříbrně šedé a červené barvě s naftovým palivem. 2016 modelů se stalo lídrem reklam.

Mezi všemi reklamami bylo 35,4% vozidel v rozmezí 0 - 100 tisíc kilometrů, zatímco 26% reklam bylo nabídnuto k prodeji v rozmezí 50.000 100.000 - XNUMX XNUMX TL.

Ministři reklam na sahibinden.com se v dubnu nejvíce zajímali o automobily značky Volkswagen. Za Volkswagenem následoval Renault, který ustoupil o jedno místo. Opel obsadil 5. místo v seznamu a nahradil Fiat.

Vozidla byla zkoumána nejvíce v noci mezi 22:00 - 23:00, průměrná doba sledování reklam byla 10 minut 21 sekund.

Podle dubnových údajů sahibinden.com se ceny reklam na prodej automobilů zvýšily o 1,18%.