Izmirská metropolitní samospráva koupí 100 hasičů

Předsednictvo obce Izmir Buyuksehir zajistí nábor hasičů
Předsednictvo obce Izmir Buyuksehir zajistí nábor hasičů

Aby mohl být zaměstnán v metropolitní obci Izmir, podléhá zákonu o státních zaměstnancích č. 657; Podle ustanovení nařízení o obecních hasičských jednotkách budou státní zaměstnanci přijímáni na níže uvedená volná místa za předpokladu, že mají titul, třídu, platovou třídu, počet, kvalifikaci, typ skóre KPSS, základní skóre KPSS a další podmínky.

řádekNe

zaměstnanci

nadpis

Hizmet

třída

zaměstnanci

stupeň

zaměstnanci

kus

kvalifikace rod KPSS

skóre

typ

KPSS

hodnocení

     1 Hasič GPP 11 50 Vystudoval obor požární a požární bezpečnosti a obory středních škol. Mít alespoň řidičský průkaz třídy (C) Žena muž P94 Minimálně 60 bodů
2 Hasič GPP 10 50 Vystudoval jeden z přidružených studijních programů Hasiči a požární bezpečnost, Hasiči a civilní obrana, Civilní obrana a hasiči. Mít alespoň řidičský průkaz třídy (C) Žena muž P93 Minimálně 60 bodů

OBECNÉ A ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY

Obecné a zvláštní podmínky, které je třeba dodržet při podávání žádostí o volné kádrové jednotky hasičů v metropolitní oblasti Izmir, jsou následující.

OBECNÉ PODMÍNKY POUŽITÍ

Uchazeči, kteří se ucházejí o jmenování do oznámených kádrů hasičů, musí mít následující obecné podmínky uvedené v čl. 657 prvním pododstavci (A) článku 48 zákona o státních zaměstnancích č. XNUMX.

 • Být tureckým občanem.
 • Nesmí být zbaven veřejných práv.
 • I když uplynula období uvedená v článku 53 tureckého trestního zákoníku; trestné činy proti bezpečnosti státu, i když byly odsouzeny na jeden rok nebo déle za trestný čin spáchaný úmyslně nebo za amnestii, zločiny proti ústavnímu pořádku a jeho fungování, zpronevěra, korupce, úplatkářství, krádež, podvod, podvod, zneužití důvěry, podvod nesmí být usvědčen z bankrotu, zlosti v nabídkovém řízení, zlého jednání při výkonu činu, praní špinavých peněz nebo pašování.
 • Pro mužské kandidáty, pokud jde o vojenský status; Nemající zájem o vojenskou službu nebo nedosažení věku vojenské služby nebo, pokud dosáhl věku vojenské služby, absolvování aktivní nebo odložené vojenské služby nebo přeložení do záložní třídy.
 • Nemat duševní chorobu nebo tělesné postižení, které by mu mohlo bránit v nepřetržitém plnění jeho povinností.
 • Ke splnění dalších požadavků aplikace na oznámené pozice.

ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY POUŽITÍ

 • Splnit požadavky na vzdělání pro oznámené hasičské kádry od školy, kterou absolvovali, a mít minimální skóre KPSS specifikované v typu skóre proti zaměstnancům, kteří mají být přijati na zkoušku pro výběr veřejného personálu do roku 2020.
 • Vážení a měření by mělo být nejméně 1.67 metru u mužů, nejméně 1.60 metru u žen na prázdný žaludek, na prázdný žaludek a nejméně 1 metru u žen, přičemž není rozdíl větší než 10 kilogramů (+, - ) mezi částí s výškou větší než 30 metr a hmotností a XNUMX let mladší než Stanovení výšky a hmotnosti provede naše obec.
 • Pokud jde o zdraví, musí dodržovat pracovní podmínky hasičů, pokud nemají fóbii, jako je uzavřený prostor, úzký prostor a výška.
 • Mít alespoň řidičský průkaz třídy (C) daný ustanoveními zákona o silničním provozu ze dne 13/10/1983 a číslovanými 2918 a specifikovanými v kvalifikační části tabulky.
 • Nebýt odstraněn z veřejných institucí a organizací, pro které dříve pracoval, z disciplinárních nebo morálních důvodů.

DOKUMENTY POŽADOVANÉ OD KANDIDÁTŮ BĚHEM APLIKACE

Formulář žádosti bude poskytnut z naší instituce nebo z webových stránek naší obce izmir.bel.tr.

K formuláři žádosti budou připojeny následující dokumenty.

 • Fotokopie průkazu totožnosti nebo průkazu totožnosti,
 • Originál, notářsky ověřená kopie diplomu nebo diplomu nebo výtisk QR kódu od E-Government (kopie mohou být ověřeny naší magistrátem, pokud je předložen originál),
 • Originál nebo notářsky ověřená kopie osvědčení o rovnocennosti pro absolventy zahraničních škol (kopie mohou být ověřeny naší obcí za předpokladu, že je předložen originál),
 • Originál nebo notářsky ověřená kopie řidičského průkazu (kopie mohou být ověřeny naší obcí za předpokladu, že je předložen originál),
 • Počítačový výtisk dokumentu s výsledkem KPSS s ověřovacím kódem převzatým ze stránky ÖSYM,
 • Prohlášení o nevojenské službě pro mužské kandidáty,
 • Prohlášení, že při plnění jeho povinností není překážka,
 • 2 biometrické fotografie (1 z nich bude vložena do formuláře),

APLIKACE, DATUM, ZPŮSOB A DOBA TRVÁNÍ

Kandidáti za účelem ústní a praktické zkoušky;

 • Od 05.2021 do 28.05.2021, Spolu s přihláškou a výše uvedenými dokumenty Ředitelství pro výcvik hasičských sborů İzmir Metropolitan Municipality Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. Ne: 50 Şirinkapı Buca İZMİR, osobně se přihlásí do pracovní doby a dokončí proces podání žádosti.
 • Žádosti podané poštou, poštou nebo jinými prostředky nebudou přijaty.
 • Žádosti podané s neúplnými informacemi a dokumenty nebo bez kvalifikace nebudou hodnoceny.

HODNOCENÍ ŽÁDOSTÍ - OZNÁMENÍ PŘIJATÉ ŽÁDOSTI

 • C. Kontrolou slučitelnosti ID čísla a záznamů OSYM budou kandidáti seřazeni podle skóre KPSS, počínaje kandidátem s nejvyšším skóre, budou kandidáti pozváni k ústní a aplikované zkoušce v pětinásobku počet volných míst, která mají být jmenována,
 • Na zkoušku budou pozváni další kandidáti, kteří mají stejné skóre jako poslední kandidát pozvaný na zkoušku.
 • Uchazeči, kteří jsou způsobilí ke složení zkoušky, budou mít po vyhodnocení přihlášek skóre KPSS a místo a čas zkoušky. 06.2021 web naší obce na http://www.izmir.bel.tr bude oznámeno na.
 • Kandidáti, jejichž žádosti jsou přijímány a pozvány na zkoušku, jsou poskytovány naší magistrátem, kde jsou uvedeny identifikační údaje kandidátů a místo a datum zkoušky. „Vstupní dokument ke zkoušce“ bude poslán. Tento dokument bude předložen při vstupu na zkoušku.
 • Uchazečům, kteří se nemohou kvalifikovat do zkoušky, nebude učiněno žádné oznámení.
 • Doklady o přijetí ke zkoušce budou zaslány uchazečům, kteří jsou způsobilí ke zkoušce, na adresu uvedenou v části s kontaktními informacemi ve formuláři žádosti. Adresa uvedená ve formuláři žádosti bude přijata jako oznamovací adresa a za nesprávná oznámení adresy odpovídá žadatel.

UMÍSTĚNÍ, ČAS A PŘEDMĚTY ZKOUŠKY

Ústní a praktická zkouška 14.06.2021-09.07.2021 Ředitelství pobočky hasičského sboru hasičského sboru v Izmiru Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. No: 50 Şirinkapı Buca, İZMİR. Zkoušky začnou v 09.00:XNUMX.

Pokud ústní a praktickou zkoušku nelze dokončit ve stejný den, bude pokračovat další den.

Uchazeči, kteří se nezúčastní zkoušky v ohlášený den zkoušky a / nebo se kvůli omluvě nemohou zúčastnit, budou považováni za ztracené právo na složení zkoušky.

Zkouška se bude skládat ze dvou částí, ústní a praktické, aby se změřily znalosti a schopnosti kandidátů.

Ústní zkouška;

 1. Ústava Turecka,
 2. Atatürkovo principy a dějiny turecké revoluce,
 3. Zákon č. 657 o státních zaměstnancích,
 4. Základní právní předpisy o místních správách,

Pokrývá témata.

Praktická zkouška, Bude zahrnovat měření odborných znalostí a schopností souvisejících s titulem personálu a měření funkcí, jako je řízení a sportovní vytrvalost.

HODNOCENÍ ZKOUŠKY - NÁMITKA VÝSLEDKŮ

Ústní zkouška; Je to celkem více než 25 plných bodů, 100 bodů za každý z výše uvedených předmětů, a body udělené členy zkušební komise jsou zaznamenány samostatně do zprávy.

Praktická zkouška; Je udělováno přes 100 plných bodů a body udělené členy zkušební komise jsou zaznamenány do samostatné zprávy.

Hodnocení na zkoušce; Skóre zkoušky se vypočítá tak, že se provede 40% z ústní části zkoušky a 60% z aplikované části, a skóre udělená členy zkušební komise se zaznamená do samostatných zápisů. Pro úspěšné složení zkoušky je nutné získat alespoň 100 bodů ze 60 plných.

Skóre úspěchu kandidátů na jmenování se stanoví na základě aritmetického průměru skóre zkoušky, které se vypočítá podle výše uvedeného vysvětlení a skóre KPSS.https://www.izmir.bel.tr) je oznámeno.

Pokud jsou skóre úspěšnosti kandidátů stejné, bude mít přednost vyšší skóre KPSS.

Počínaje nejvyšším skóre úspěšnosti se jako hlavní kandidát určí tolik kandidátů, kolik je jich jmenováno. Hlavní seznam kandidátů bude oznámen na webových stránkách našeho magistrátu a těm, kteří jsou na seznamu, bude také písemně oznámeno. Skóre 60 nebo více při zkoušce nebude představovat získané právo pro uchazeče, kteří se nemohou přihlásit do tohoto hodnocení.

Výsledky zkoušky najdete na webových stránkách naší instituce (https://www.izmir.bel.tr) písemně do sedmi dnů od jejího oznámení, Mimar Sinan, Şair Eşref Blv. Proti námitce lze vznést námitku proti personálnímu a školicímu oddělení metropolitní samosprávy v Izmiru, personální pobočce, sídlící na adrese Kültürpark Hol-2 Konak İzmir. Námitky uzavře zkušební komise do sedmi dnů a příslušná osoba bude písemně informována.

Zkušební komise; Na konci zkoušky má právo nebrat některé nebo některá z pozic oznámených v oznámení o zkoušce, pokud jsou výsledky úspěšné nízké nebo nedostatečné.

OSTATNÍ OTÁZKY

Na internetové adrese naší instituce (izmir.bel.tr) bude zveřejněn inzerát na dokumenty, které budou požadovány od uchazečů, kteří složili zkoušku za účelem jmenování.

Během žádostí a postupů jsou vyšetření těch, u kterých bylo zjištěno, že nepravdivě prohlašují nebo jakkoli skrývají pravdu, považováno za neplatné a jejich přiřazení není učiněno. I když jsou určení takových případů stanovena, jejich přiřazení se zruší. Nemohou se domáhat žádných práv a budou podány trestní oznámení u hlavního státního zástupce.

Armin

sohbet

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar