„Erciyes“ Přechod z metropolitní rady Kayseri

Erciyes se stěhuje z Kayseri Grand Assembly
Erciyes se stěhuje z Kayseri Grand Assembly

Starosta metropolitní obce Kayseri Dr. Mamdouh Büyükkılıç'ın, Turecko a světově oblíbená lyžařská střediska od někoho, kdo Erciyes Kovid-19 omezil negativní dopady lyžování omezení cestovního ruchu a účelu touroperátorů zajistit dobu trvání, turistické agentury, hotelové společnosti se slevou 50 a 50 procent rozhodly při vyšších nákupech vstupenek oznámil, že byl přijat.


Metropolitní starosta Dr. Memduh Büyükkılıç přednesl důležitou otázku týkající se Erciyese na lednovém shromáždění metropolitní obce Kayseri, kterému předsedal. Na shromáždění spolu s hlavním plánem Erciyes, který je jedním z nejdůležitějších tureckých zimních turistických středisek, dosáhlo středisko zimních sportů a cestovního ruchu Erciyes významných rozhodnutí ohledně vyřazení.

50 PERCENTNÍ SLEVA NA VSTUPENKY K POKRAČOVÁNÍ V ERCİYES

V návrhu, který do pořadu jednání uvedl starosta Büyükkılıç, s cílem omezit negativní dopady omezení Kovid-19 na lyžařskou turistiku v Erciyes, zabránit zahraničním turistům přicházejícím do města zrušit své rezervace a zajistit pokračování výletů, touroperátorů, turistických agentur, hotelových podniků v každé kategorii jízdenek od 11. ledna 2021. Při nákupu 50 a více byla požadována 50% sleva.

Návrh byl jednomyslně schválen členy rady Metropolitní starosta Dr. Memduh Büyükkılıç uvedl, že lyžařské středisko Erciyes, které nabízí lyžařskou záruku s 18 nejmodernějšími mechanickými zařízeními, 34 různými sjezdovkami o celkové délce 102 kilometrů a 154 stroji na umělé zasněžování, vítá své domácí i zahraniční hosty ve všední dny, rozhodnutí přijaté městskou radou je prospěšné, přál si, aby to bylo příznivé.

Starosta Büyükkılıç znovu připomněl důležitá rozhodnutí přijatá v parlamentu kromě rozhodnutí ohledně lyžařského střediska Erciyes: „Vždy jsme byli s našimi obchodníky v ohnisku Covid -19. Našim nájemcům poskytneme 50% slevu v našem obecním majetku. Rád bych uvedl, že náklady na podporu, kterou poskytujeme naší obci, přesahují 2 milionu TL. Dále jsme pokračovali v podpoře zpožděním vízových poplatků našim obchodníkům o 3 rok. „Milujeme své obchodníky, milujeme naše město a pokračujeme v práci v jednotě a solidaritě.“

Erciyes Ski Center nabízí milovníkům lyžování bezpečnou a zdravou dovolenou díky získání certifikátu Safe Ski Center poprvé na světě v procesu boje s novým typem koronaviru (Kovid-19).


sohbet

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar

Související články a reklamy