Dvě medaile od národních sportovců na alpském anatolském poháru

zlatá medaile z alpského anatolského poháru fis

Tureckou lyžařskou federaci, která se v Erzurum konala v sezóně 2020–2021, zahájil závod „FIS Alpin ski ski anatolian cup“. Po urputném boji 9 sportovců z 39 zemí získala naše národní atletka Sıla Kara zlatou medaili u žen. Na druhém místě se umístila Anna Stoikova z Ukrajiny a třetí Karolina Lata z Kazachstánu. V kategorii mužů byl na prvním místě Ukrajinec Taras Filiak, opět Ukrajinec Mykhallo Karpushyn a na třetím místě Arbi Pupovci z Kosavy.

10 ZÚČASTNĚNÝCH ZEMÍ ...

Turecko, Ukrajina, Uzbekistán, Kosovo, Kyrgyzstán, Kazachstán, Indie, Írán, Východní Timor a bojující sportovci z Maroka.

Prezident Turecké lyžařské federace Ali Auto uvedl ve svém prohlášení, že Turecko, stejně jako deváté místo organizace se sportovci z 9 zemí.

Prezident Ali Oto uvedl, že provádějí lyžařské závody přijetím všech opatření v souladu s novým typem pravidel pro koronaviry (Kovid-19).

"Přál bych si, aby naše sezóna byla prospěšná." Doufám, že sezónu strávíme bez jakékoli nehody, aniž bychom byli zasaženi touto epidemií. Během zimní sezóny již chřipkové choroby probíhaly, ale letos budeme věnovat větší pozornost. Naše závody děláme velmi opatrně s malým počtem sportovců. Letos jsme provedli změnu v závodě s malým počtem sportovců a v pásmové alpské a severní disciplíně. Pak se Turecko setká na mistrovství. “

Oto uvedl, že šampionát oddělují od ligy A a B, „řekl:„ Naše provincie na východě a západě přijdou do regionu, kde se budou závody konat autem. Naše závody se budou konat hlavně v Erzurumu, Kayseri a Burse. “ mluvil.