Dokončení příprav na mistrovství světa v maratonu na horských kolech

Dokončení příprav na mistrovství světa v maratonu na horských kolech
Dokončení příprav na mistrovství světa v maratonu na horských kolech

Prezident Ekrem Yüce, který zkoumal probíhající přípravy před mistrovstvím světa v horském cyklistickém maratonu, které se bude konat v Sakaryi ve dnech 23. – 25. Října, řekl: „Připravujeme EXPO, kde budou vystaveny hodnoty našeho města, budou se konat aktivity a naši hosté budou dýchat. Doufám, že budeme mistrovství hostit nejlepším způsobem a přeneseme naše město na světovou scénu, “řekl. Yüce také uvedla, že na šampionátu bude šlapat více než 30 světových sportovců ze 150 různých zemí.


Starosta metropole Sakarya Ekrem Yüce provedl pozorování ve slunečnicovém cyklistickém údolí před mistrovstvím světa v horských kolech, které bude Sakarya pořádat ve dnech 23. – 25. Starosta Ekrem Yüce, který obdržel informace o přípravách od İlhan Şerif Aykaç, vedoucího odboru služeb pro mládež a sport, navštívil areál Sakarya Expo, který osvětlí kulturní, umělecký a historický život města a bude otevřen po celý šampionát. Prezident Ekrem Yüce, který vyjádřil své štěstí v hostování nejprestižnější cyklistické organizace na světě, zdůraznil, že propagace města bude zajištěna tím nejlepším způsobem.

Pracujeme pro to nejlepší

Prezident Ekrem Yüce uvedl, že do mistrovství zbývá několik dní, řekl: „Provádíme závěrečné přípravy. Zároveň připravujeme pro mistrovství EXPO prostor, který přispěje k propagaci našeho města. I zde se intenzivně pracuje. Oblast, kde budou vystaveny hodnoty našeho města, kde se budou konat sponzorské společnosti, bude místem, kde budou dýchat naši hosté přicházející do regionu na mistrovství. Doufám, že budeme hostit mistrovství a přeneseme naše město na světovou scénu “.

Jméno Sakaryy bude slyšet na celém světě

Prezident Ekrem Yüce uvedl, že šampionát má při otevření Sakaryi světu velký význam, a řekl: „Více než 30 sportovců světové úrovně z 150 různých zemí bude šlapat na šampionátu. Diváci a zástupci médií budou v Sakaryi. Budou živá vysílání a doufám, že oči budou 23. až 25. října v Sakaryi. Na naše město bude vzpomínat nejkrásnějším způsobem v různých městech světa. Rád bych poděkoval všem, zejména našemu prezidentovi Recepu Tayyipu Erdoganovi, který přispěl k organizaci této celosvětové organizace v našem městě.povídání

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar